PDA

View Full Version : نمیتونم برای برنامم main تعریف کنم تا موقع اجرا فرم دلخواهم نمایش داده بشه و دگمه ها رو به فرم مود ظ

saeed-71
شنبه 27 آبان 1391, 20:47 عصر
سلام.
لطفا کمکم کنید تازه دارم یاد میگیرم.ممنون.
نمیتونم برای برنامم main تعریف کنم تا موقع اجرا فرم دلخواهم نمایش داده بشه و دگمه ها رو به فرم مود نظر لینک بدم.
میخوام موقع اجرای برنامه main اجرا بشه و دگمه ها به فرم مورد نظرم لینک داده بشن اما نمیشه!:گریه:
من برنامه رو پیوست کردم.حجمش 77 کیلو بایته.اگه میشه دانلودش کنید و کمکم کنید تا مشکلم رفع بشه.
ممنون.

saeed-71
شنبه 27 آبان 1391, 22:25 عصر
Application.Run(new tamirat());
گشتم اما این دستورم جواب نمیده.خواهشن کمک کنید

harani
شنبه 27 آبان 1391, 23:39 عصر
یعنی میخوای با فشردن دکمه مورد نظر پنجره ش به نمایش در بیاید خب از کد زیر میتونید استفاده کنید :

Form2 f2 = new Form2();//a
f2.Show();//a

بعدشم برای چی فرماتو تو پوشه گذاشتی فرمات اینطوری شناخته نمیشه که : بر رو فرمات کنترلاشو کپی کن و تو یه فرم جدید پیست کن باید فرماتو از پوشه دربیاری بعد اون پوشه رو پاک کن بعد توی program.Cs تو قسمت Application.Run(new main()); //a به جای main نام فرمی رو که میخوای ابتدا اجرا بشه درج کن .

saeed-71
یک شنبه 28 آبان 1391, 00:34 صبح
یعنی میخوای با فشردن دکمه مورد نظر پنجره ش به نمایش در بیاید خب از کد زیر میتونید استفاده کنید :

Form2 f2 = new Form2();//a
f2.Show();//a

بعدشم برای چی فرماتو تو پوشه گذاشتی فرمات اینطوری شناخته نمیشه که : بر رو فرمات کنترلاشو کپی کن و تو یه فرم جدید پیست کن باید فرماتو از پوشه دربیاری بعد اون پوشه رو پاک کن بعد توی program.Cs تو قسمت Application.Run(new main()); //a به جای main نام فرمی رو که میخوای ابتدا اجرا بشه درج کن .

ممنون از لطفت.
این کارایی که گفتی رو انجام دادم اما باز موقع اجرا اون main رو اجرا نمیکنه.میشه شما لطف کنی و تغییراتو اعمال کنی ببنی ج میده یا نه؟
من کردم ج نداد!
بازم ممنون