PDA

View Full Version : سوال: چرا تغییرات ظاهری فرم روی شی های موجود خودش هم تاثیر میذاره؟

samadblaj
شنبه 27 آبان 1391, 20:44 عصر
سلام دوستان ببخشید چرا تغییرات ظاهری فرم روی شی های موجود خودش هم تاثیر میذاره؟
مثلا راست به چپ کردن فرم روی شی های موجود خودش تاثیر میذاره؟ یا پس زمینه روی شی های دیگه تاثیر میذاره؟
ممنون میشم کمکم کنید.:متفکر:

mhq1368
شنبه 27 آبان 1391, 21:11 عصر
سلام
خوب شما میتونید ابتدا تغییرات فرم را انجام دهید بعد اشیا را به فرمتون اضافه کنید

یا اینکه اگه قبلا اضافه کردید میتونید به صورت تک تک در قسمت پروپرتیس اونا رو تغییر بدید

samadblaj
شنبه 27 آبان 1391, 21:21 عصر
سلام
خوب شما میتونید ابتدا تغییرات فرم را انجام دهید بعد اشیا را به فرمتون اضافه کنید

یا اینکه اگه قبلا اضافه کردید میتونید به صورت تک تک در قسمت پروپرتیس اونا رو تغییر بدید

با تشکر ببینید تغییر میدم اما به مشکل بر میخورم به هر دو شکل هم انجام دادم.
به عنوان مثال یه فرم رو راست چین کردم بعد یه دکمه قرار دادم روش که نمیشه متن رو چپ چین کرد ...

mhq1368
شنبه 27 آبان 1391, 21:24 عصر
چرا اگه شما روی دکمتون راست کلیک کنید بعد properties رو بزنید تو قسمت خصوصیات میتونید متن دکمه تون رو راست چین یا چپ چین کنید

samadblaj
شنبه 27 آبان 1391, 21:32 عصر
بله درسته مشکل از کار من بود...
ولی مشاهده کردم بعضی جاها خصوصیات فرم روی اشیای خودش تاثیر داره.
ممنونم از توجهتون موفق باشید.

ali.bahrami
یک شنبه 28 آبان 1391, 00:03 صبح
سلام دوستان ببخشید چرا تغییرات ظاهری فرم روی شی های موجود خودش هم تاثیر میذاره؟
مثلا راست به چپ کردن فرم روی شی های موجود خودش تاثیر میذاره؟ یا پس زمینه روی شی های دیگه تاثیر میذاره؟
ممنون میشم کمکم کنید.:متفکر:

دلیل این موضوع اینه که اشیایی که درون یک اشیا دیگر قرار میگیرند ابتدا خواص خودشون را از شی والد به ارث میبرند ولی شما میتونید همونطور که دوستمون فرمودند به صورت تک تک خصوصت اشیا را به دلخواه خود تغییر دهید