PDA

View Full Version : حرفه ای: چرا برخی از ایمیلهای ارسالی به کاربران عضو در Spam و برخی در Inbox کاربران قرار میگیرد؟

Kia_MLS
یک شنبه 28 آبان 1391, 10:59 صبح
با سلام
وب سایت من در زمان عضویت کاربران و در زمانهای دیگری (مثلا یک رویداد خاصی اجرا شود) برای آن کاربر ایمیل ارسال میکند.
برخی از این ایمیل ها برای کاربر در Inbox و برخی دیگر در Spam قرار میگیرند!
هدر و ارسال کننده و تمامی تنظیمات ارسال ایمیل مشابه هستند فقط متن ایمیل متفاوت است.

موضوعی که خیلی عجیبه اینه که این اتفاق فقط برای کاربرانی میوفته که حساب ایمیل خودشون رو در Gmail ساخته اند و برای دیگر کاربران مثل Yahoo ایمیل به صورت صحیح و در Inbox کاربر قرار میگیره!

به نظر شما دلیل این مشکل چی میتونه باشه؟

crazy_1892
یک شنبه 28 آبان 1391, 11:18 صبح
دوست عزیز بحث ارسال قرار گرفتن ایمیل در قسمت spam یا inbox بیشتر به سرور شما بستگی دارد
اگر ایمیل های ارسالی شما در spam قرار میگیرد با مدیر هاست خود صحبت کنید

Kia_MLS
یک شنبه 28 آبان 1391, 11:55 صبح
با تشکر از شما
سرور به صورت اختصاصی در اختیار بنده قرار دارد و به صورت اشتراکی نیست.
در صورتی که همه ایمیلهای ارسالی Spam میشدند حق با شما بود و باید از تنظیمات DNS روال کار رو پیگیری میکردم. اما مشکل اینجاست که فقط برخی از ایمیل های ارسالی اون هم فقط برای کاربران عضو GMail به عنوان Spam شناسایی میشن.
ایمیل ارسالی به هیچ وجه ایمیل گروهی نیست و فقط برای همان کاربر که در سایت عضو هست ارسال میشه

crazy_1892
یک شنبه 28 آبان 1391, 12:45 عصر
خوب سرور ایمیل سرور شمارا spam میکند
من همچین مشکلی داشتم با مدیر هاستم صحبت کردم مشکلو حل کرد

Kia_MLS
یک شنبه 28 آبان 1391, 13:17 عصر
پس چرا مابقی ایمیل های ارسالی Spam نمیشوند؟
مجدد تکرار میکنم: سرور به صورت اختصاصی در اختیار بنده قرار دارد و هر کاری که لازم باشه میتونم روی سرور انجام بدم.