PDA

View Full Version : مشکل در اضافه کردن تگ اسکریپت به صفحه

aminmorteza
یک شنبه 28 آبان 1391, 21:03 عصر
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش آمده هر کاریش میکنم نمیتونم حلش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید من تویه یه سری از صفحاتم که تگ اسکریپت اضافه میکنم دیگه کنترل های رویه صفحه را نمایش نمیده وقتی حذفش میکنم دوباره نشون میده اصلا هیچ کاری نمیتونم بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید کارم گیر کردم دمتون گرم

masudafsar
یک شنبه 28 آبان 1391, 23:19 عصر
نا کد رو نبینیم که نمیشه گفت مشکل از کجاست.
ممکنه تگ script بسته یاد رفته باشه یا اسکریپتی که اضافه می کنی، المنت های صفحه رو مخفی میکنه.
فایل HTML , CSS و js رو برامون بذار تا مشکلت رو حل کنیم.

aminmorteza
دوشنبه 29 آبان 1391, 19:58 عصر
سلام دوست عزیز من یکی از اسکریپت هایی که بنده اضافه میکنم jquery.min.js هستش که تویه صفحه مسترپیج قرار دادم که هیچ مشکلی نداره دارم باهاش کار میکنم ولی وقتی صفحه ی جدیدی درست میکنم که از مسترپیج استفاده نمیکنه و تگ jquery.min.js رو بهش اضافه میکنم دیگه کنترل ها و نمایش نمیده اگه صفحه هم کنترل نداشته باشه و به اون اضافه کنم اون ها رو بعد از تگ </html> اضافه میکنه.

mrgraphy
سه شنبه 30 آبان 1391, 11:59 صبح
سلام دوست عزیز.
امان از دست این asp کارها نمیدونم چرا هیچ کدوم از این مشکلات برای بچه های php به وجود نمیاد.
احتمالا کد های شما دارای confilict هستند. با firebug میتونید مشکل رو پیدا کنید.
موفق باشید.

masudafsar
چهارشنبه 01 آذر 1391, 20:44 عصر
سلام دوست عزیز.
امان از دست این asp کارها نمیدونم چرا هیچ کدوم از این مشکلات برای بچه های php به وجود نمیاد.
احتمالا کد های شما دارای confilict هستند. با firebug میتونید مشکل رو پیدا کنید.
موفق باشید.

حق با این دوست مون هست، چون ممکنه کنترل های Asp.net خودشون از کتابخونه های جاوا اسکریپت های مختلفی استفاده می کنند که ممکنه با هم هماهنگ نباشند و ایجاد مشکل کنند. شما با Developer Tool مرورگرت میتونی مشکل رو پیدا کنی از کلید F12 استفاده کن.
تو IE9 و کروم بخش کنسول رو باز کن و یه بار دیگه صفحه رو refrash کن تا خطا ها رو بهت نشون بده. البته Firebug خیلی بهتره ولی من توصیه نمی کنم.

می تونی یه نمونه از خطا رو که این صفحه داره تو عکس پیوست ببینی.