PDA

View Full Version : وضعیت کار سی شارپ و شرایط کار و مزایای آن

RIG000
یک شنبه 28 آبان 1391, 21:42 عصر
آقا ما راستش با سی شارپ برنامه های مرتبط با دیتا بیس رو مینویسم. asp اونقدر کار نمیکنم. !!! اما از پسش میتونم بر بیام . اما به هر حال با winform آشنایی خوبی دارم.!
من ساکن گیلان هستم. رشت!
اما تا الان جایی کار نکردم. ترم آخر لیسانس هستم.!
شرایط کار تو یه مجموعه کاری و محیط کاری چطوریه؟ چقدر باید بدونیم ت ایه جا بریم سر کار؟ دلهره اینکه نتونم از پس این شرایط کار بر بیام یکم اذیتم میکنه ! سابقه کاری هم که ندارم!!
از دوستان هم کسی تو گیلان نیست مارو وارد کار کنه تا با محیطش آشنا شیم.!
این موضوعات مدتی هست که فکرمو مشغول کرده! ممنون میشم راهنماییم کنید.

hakim22
دوشنبه 29 آبان 1391, 19:53 عصر
در تهران که همیشه میشه رفت توی سایت Rahnama.com و از قسمت استخدام هر روز دهها مورد استخدام برنامه نویس رو دید.
اینکه چه توانایی هایی باید داشته باشید هم میتونید از همین آگهی های استخدام ببینید .
در نهایت تخصص در یک زمینه ی خاص شما رو به جاهای بالاتری میبره.
یک رشته ی خاص رو در برنامه نویسی انتخاب کنید و همیشه در همون محدوده فعالیت کنید تا تخصص شما بالا بره

RIG000
دوشنبه 29 آبان 1391, 19:59 عصر
ممنون بابت اینکه نظر دادید.

RIG000
دوشنبه 29 آبان 1391, 20:08 عصر
اینکه میگن برنامه نویس حرففه ای منظورشون چیه؟ً!!! معمولا" تو رشته های دیگه کارو مقداری بلد هستن بعد میرن سر کار یه چیز هایی یاد میگیرن. اما تو این برنامه نویسی فکر میکنم همه چی رو باید بلد باشی بعد بری سر کار. !!

hakim22
دوشنبه 29 آبان 1391, 20:20 عصر
نخیر چنین چیزی نیست. شما باید در یادگیری چیزهای نو حرفه ای باشید .
برنامه نویس حرفه ای باسابقه ی کار و تجربه ی زیاد حقوق بالا هم میخواهد.
دید شرکتها این نیست که بیشترین هزینه را در هر شرایطی انجام دهند.

یک سری نیازهای خاصی دارند و بر همان اساس استخدام می کنند.
بلد بودن برنامه نویسی تنها دلیل استخدام نیست. برای استخدام شدن یکی از فاکتورها میزان آشنایی شما با برنامه نویسی است.

مسائل زیادی از قبیل صداقت ، نظم ، دقت در کار آشنایی با زبان ، قدرت تحقیق و جستجو همه مهم هستند.

saeed.8350028
دوشنبه 29 آبان 1391, 21:01 عصر
دوست من چیزی که خیلی توی کار کمکتون می کنه روحیه حل مسئله هست نه دونستن تمام مسئله های موجود!
شما چون سابقه کار ندارین احتمالا هر جایی که بخواین برین سر کار، می گن باید چند ماه آزمایشی براشون کار کنید که توی همین مدت شما با روبرو شدن با مسائل جدید و سعی برای حل اونها خودبه خود مهارت های خودتون را هم افزایش می دین.
به نظر من اعتماد به نفس داشته باشید و برید دنبال کار بعد از یک مدتی خودبه خود راه می افتید.

RIG000
دوشنبه 29 آبان 1391, 21:35 عصر
خیلی ممنونم داداش های گل من. مرسی که نظر میدین.
ممنونم از شما.
سعی میکنم که همین کار رو انجام بدم.!
من تنها مشکلی که دارم اینه که میخام همه چیز رو بلد باشم برم سر کار!
نمیدونم این چه جوریه!
من اندازه خودمو نمیدونم که چقدر ثواد کار تو جایی رو دارم یا نه!

programerinfonet
دوشنبه 29 آبان 1391, 22:10 عصر
دوست عزیز اگه می تونی یک دوره ی کارورزی یا همون کارآموزی تو یک ارگان معتبر تو شهرتون برو
البته اگه جایی رو سراغ داری و می دونی واقعأ چیزی بلدن

JaVa
دوشنبه 29 آبان 1391, 22:16 عصر
با تشکر از تمامی شماها.

خیلی خوب میشه که این بحث رو ادامه بدید .

مثلا افرادی که چنین تجربه هایی دارن بعدا رفتن سر کار بیان مشاوره و... بدن تا مثل این آقا و خود بنده با این موضوعات آشنایی بیشتر داشته باشن.

با تشکر

samadblaj
دوشنبه 29 آبان 1391, 23:29 عصر
سلام دوستان من توی شرکت های متعددی به صورت موقت بودم و کار کردم ببین اینی که میگن "حرفه ای" همش یه شعار برای انتخاب برترین هاست.... و به نظر من سرعت حرفه ای بودن شما رو از روی تایپتون تشخیص میدن و شرکت های برنامه نویسی هم نیاز به یک گروه متهد متحد در عین حال خوش قول، با انضباط ت...(ای بابا املای منم...).

پس تا 100 سال دیگه هم بشینید بخونید به جایی نمیرسید ذهن آدمی خیلی فرارا میشه و پراکندگی باعث این اتفاق میشه من تا هفته قبل بلد بودم انضباط رو صحیح تایپ کنم اما الان شک دارم صحیح باشه.... شروع کار رو از یک نقطه بزن...

شاید باور نکنید ولی سطح سواد این شرکت ها در حد word هم نیست و تا پای کار نرید موفق نمیشید سعی کنید برید دنبالش برید صحبت کنید نظر بدید...توی برنامه نویسی ما هیچ وقت احساس به حرفه ای شدن نداریم.

یه کتابخانه از کدات داشته باش چون بدرد من که خیلی خورده و زود به نتیجه مطلوب میرسی فقط به شرط پشتکار...

موفق باشید.

JaVa
دوشنبه 29 آبان 1391, 23:32 عصر
سعی کنیم بیشتر توی چه زمینه هایی کار کنیم منظورم اینه که وقت خودمون رو برنامه های تحت پایگاه صرف کنیم یا .....

:متفکر:

programerinfonet
دوشنبه 29 آبان 1391, 23:40 عصر
ببین دوست عزیز یک برنامه نویس موفق و واقعی به کسی میگن که به روز باشه یعنی آپدیت کنه خودشو با آخرین تکنولوژی روز
حالا شما ببین الان بازار چه ابزارهاییه (وب) بیشتر سعی کن تو اون وادیا سیر کنی
اما باز در هر صورت اگه یک شاخه رو حرفه ای باشی بازار کارت همیشه داغه و خوب

samadblaj
دوشنبه 29 آبان 1391, 23:47 عصر
سعی کنیم بیشتر توی چه زمینه هایی کار کنیم منظورم اینه که وقت خودمون رو برنامه های تحت پایگاه صرف کنیم یا .....
مطمئن وب اساسا php واقعا که کارش بی حد و مرزه...
سعی کن در کنار c# طراحی سایت asp هم یاد بگیرید...
یه سرم به سایت (http://www.ponisha.ir)پونیشا بزن 4 تا پروژه کوچیک اونجا خودم انجام دادم
موفق باشید./

RIG000
سه شنبه 30 آبان 1391, 00:26 صبح
دوستان واقعا اینکه نظراتتونو میگین . ممنونم. خدایش میدونم که خیلی ها دوست دارن در این مورد بدونن .
ممنون از همه. دیگه خودتون میدونین که هر موقع نظر داشتن بکید تو این پیج. ما هم میخونیمش. ممنون.

RIG000
سه شنبه 30 آبان 1391, 00:41 صبح
مطمئن وب اساسا php واقعا که کارش بی حد و مرزه...
سعی کن در کنار C#‎ طراحی سایت asp هم یاد بگیرید...
یه سرم به سایت (http://www.ponisha.ir)پونیشا بزن 4 تا پروژه کوچیک اونجا خودم انجام دادم
موفق باشید./

داستان این پونیشا چیه؟

samadblaj
سه شنبه 30 آبان 1391, 00:50 صبح
داستان این پونیشا چیه؟
داستانش با کلیه سایت ها فرق میکنه فقط اعتماد کن و برو ثبت نام کن...برای یک ماه.
یه سایت انجام و دریافت پروژه به صورت مجازی هستش و بسته به تخصصت پروژه های زیادی قرار میدن...
به عنوان مصال یک کارفرما یه پروژه داره که خودش قادر به انجامش نیست ( مثلا طراحی یک سایت ) ای پروزه رو ثبت میکنه و یک رنج قیمت برای انجامش میزاره کسایی که می تونند انجام بدن قیمت پیشنهادی و موارد مورد نیاز کارشون رو ذذکر میکنند و از این بین بهترین گزینه انتخاب میشه...
باید ثبت نام کنید تا متوجه کار شید...
موفق باشید

RIG000
سه شنبه 30 آبان 1391, 00:57 صبح
یعنی جور میشه ما هم پروژه انجام بدیم . ؟
یا همه رو میبرن و ما دست خالی میموننیم!!
برنامه های تحت اپلکشن سی شارپ هم هست اونجا؟

samadblaj
سه شنبه 30 آبان 1391, 01:04 صبح
یعنی جور میشه ما هم پروژه انجام بدیم . ؟
یا همه رو میبرن و ما دست خالی میموننیم!!
برنامه های تحت اپلکشن سی شارپ هم هست اونجا؟
آره دوست عزیز انشاا...گیره شمام میاد این یه چشمشه توی دنیای واقعی خیلی بیشتر از ایناست...همه نوع محیط هست از win تا mobile و web...

RIG000
چهارشنبه 01 آذر 1391, 16:03 عصر
دوستان دیگه نظر ندارن ما ببینیم. مرسی