PDA

View Full Version : Afsoongar Messenger for Android

Ghadiri_S
چهارشنبه 01 آذر 1391, 00:12 صبح
سلام دوستان.
بالاخره تونستم اولین نرم افزار خودم رو تحت اندروید بنویسم و تکمیل کنم. از تمام دوستانی که در این مدت بهشون زحمت دادم و لطف کردند و من را در این زمینه راهنمایی کردند کمال تشکر رو دارم.

از اونجایی که این اولین نرم افزار من در محیط اندروید هست، و عملا میتونم بگم رو سخت افزار واقعی تست نکردمش خیلی دوست دارم تا اگر امکانش باشد و دوستان لطف کنند این برنامه رو دانلود کرده و روی گوشی هاشون اجرا کند و نتیجه و عملکرد نرم افزار رو تو همین تایپیک اطلاع دهند. فقط اگر دوستان نرم افزار رو تست کردند خواهش میکنم نام و مدل گوشی خودشون رو هم یادداشت کنند تا بدونم تو چه مدلهایی نرم افزار کار میکنه و احیانا تو چه مدل هایی با مشکل مواجه هست.

همونطور که از نام برنامه مشخص هست یک مسنجر هست با امکانات عضو شدن، شرکت در اتاق های چت ، گفتگو خصوصی یا همون PM و ....

آی دی خود من تو این نرم افزار همین ghadiri_s هست، و معمولا هر شب ساعت 8 الی 12 بصورت دائم آنلاین هستم

فقط یک نکته درمورد آواتر تو مسنجر بگم و اون اینکه چون حدس میزنم اکثر دوستان از اینترنت سیم کارتشون برای اتصال به شبکه استفاده میکنند، بصورت پیشفرض فقط آواتر های Template رو نشون میده یعنی آواتر ها رو از اینترنت نمیخونه. اگه از اینترنت وایرلس استفاده میکنید و یا دوست دارید آواتر کاربر ها رو هم ببینید میتونید تو صفحه اصلی منو رو بزنید و به مسیر زیر برید و اون رو غیر فعال کنید.

Settings > Preferences > Saving in Internet usage

یک نکته دیگه در مورد آواتر ها هم اینکه تو نسخه اندروید فقط میتونید یکی از template ها رو انتخاب کنید. اگه خواستید بجای template ها از عکس خودتون یا هر عکس دیگه ای استفاده کنید، فعلا فقط از طریق نسخه تحت ویندوز مسنجر این امر امکان پذیر هست.

و در نهایت این هم آدرس دانلود نرم افزار

http://messenger.afsoongar.com/?t=android

دوستان بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما هستم

Delphi Coder
جمعه 03 آذر 1391, 00:12 صبح
کار نمیکنه من یه 10 دقیقه ای هر چی سعی کردم نتونستم آیدی بسازم همش error پسورد میده...
البته من فقط تحت ویندوزشو تست کردم.

dehghanimeh
جمعه 03 آذر 1391, 08:39 صبح
سلام
برنامه اجرا میشه اما هنگام ثبت نام باخطا مواجه میشه و برنامه بسته میشه
xperia neo v
موفق باشید

Ghadiri_S
جمعه 03 آذر 1391, 14:46 عصر
کار نمیکنه من یه 10 دقیقه ای هر چی سعی کردم نتونستم آیدی بسازم همش error پسورد میده...
البته من فقط تحت ویندوزشو تست کردم.

سلام دوست عزیز اگه امکان داشته باشه از پیغام خطا یک عکس بزارید ممنون میشم

البته نسخه تحت ویندوز .net 4 رو میخواد، آیا آخرین نسخه دانت نت 4 رو رو سیستمتون دارید؟

Ghadiri_S
جمعه 03 آذر 1391, 14:48 عصر
من یک سری تغییرات ایجاد کردم، الان نسخه 1.0.4 رو گذاشتم تو سایت برای دانلود اگر زحمتی نباشه این نسخه رو دانلود کنید ببینید مشکل حل میشه

با این وجود بینهایت ممنون

http://messenger.afsoongar.com/?t=android

Ghadiri_S
یک شنبه 12 آذر 1391, 13:21 عصر
دوستان تا الان نسخه 1.0.6 رو آماده کردم و رو سایت برای دانلود آماده هست.

خودم رو گوشی های HTC مدل Chacha کی برد دار و HTC مدل Wildfire تست کردم و ظاهرا مشکلی نداشت.

دوستانی که از برنامه استفاده کردن لطفا نظر بدن .

لطفا مدل گوشی هاتون و همچنین میزان مصرف شارژ اینترنت سیم کارتتون رو هم بنویسید. چون ظاهرا مصرف شارژ بقدری ناچیز هست که واقعا آدم رو شگفت زده میکنه!!!
البته من تا الان با اینترنت ایرانسل بررسی کردم