PDA

View Full Version : MDE غیر فعال

negar56
دوشنبه 03 بهمن 1384, 07:27 صبح
سلام دوستان عزیز
من میخوام از برنامه ام MDE بسازم ولی قسمت ساخت MDE در منوی Tools غیر فعال است . من باید چکار کنم ؟ لطفا کمکم کنید.:اشتباه:

شاپرک
دوشنبه 03 بهمن 1384, 07:42 صبح
پیشنهاد من اینه که جستجو کنی

negar56
سه شنبه 04 بهمن 1384, 07:38 صبح
آخه شاپرک عزیز من خیلی گشتم قبلا هم به شما گفتم من تمام این تاپیکها را نگاه کردم ولی چیزی پیدا نکردم اگه هم چیزی هست حتما عنوان ان به مسئله مربوط نیست که من نتونستم پیداش کنم. کلمه کلیدی MDE رو هم جستجو میکنم هیچ مطلب بدرد بخوری پیدا نمیکند. میتوانید خود شما تست نمایید . من اگه پیدا میکردم و یا اگه سرعت اینترنت ما خوب بود که بتوانم تمام تاپیکها را تک به تک نگاه کنم که سوال نمیکردم. موفق باشید.

moustafa
جمعه 07 بهمن 1384, 13:47 عصر
اولا بانک اطلاعاتی راببند 2- ازمنوی tools/database utilities/convert database فایل مورد نظر راانتخاب کن سپس با اسم دیگر ان را ذخیره کن 3-ازمنوی tools/make mde فایل با اسم جدید رانتخاب وok کن
توجه باید هیچ رویدادی بدون کد نباشد اگر یک رویدادی ایجاد کردی وبرای ان هیچ کد ننوشته ای باید ان را درنمای کد حذف نمایی ودیگر اینکه دریک مسیر از برنامه ات ک÷ی نداشته باشی

negar56
شنبه 08 بهمن 1384, 08:50 صبح
مصطفی جان خیلی خیلی ممنون
تست میکنم انشاا... که جواب بده

Meghdad
یک شنبه 09 بهمن 1384, 09:01 صبح
سلام به همه عزیزان
آقا منم در مورد ایجاد MDE مشکل دارم پیغام خطا میده مثل زیر
vdict.dll refrence erro

Meghdad
یک شنبه 09 بهمن 1384, 09:07 صبح
پیغام خطا کامل به صورت زیر می باشد :
The application you are attempting to use has a reference it cannot resolve to an object, type library, DLL, or external database.  Either the object, type library, DLL, or database was deleted or its name has changed. Examine the Available references list in the References dialog box in the Visual Basic Editor (Tools menu) to determine if any action is required. If you did not create this application, contact the programmer or administrator of the system.
If the reference listed in the Available references list is preceded with "MISSING:" clear the check box to remove the reference if it is no longer required. If you still need to use the reference, clear the check box entry for "MISSING: <referencename>" in the Available references list, and then create a new reference to the file using the Browse... button. If this is an installed database application, you may need to reinstall or repair the application.
More information about this error message online.

moustafa
دوشنبه 10 بهمن 1384, 23:25 عصر
شما در نمای کد از منوی tools/reference یک یاچندتا از اشیا مرتبط به برنامه تان را حذف کردی یا تغیر نام داده ای که با دکمه browser باید انرا پیدا کنی یا تعمیر کنی
من فکر میکنم که افیستان رایکبار unstall کن سپس مجددا نصب کن بعد فایل را convert کن به اخرین ورژن و دوباره mde کن اگر جواب نداد باید منتظر جواب سایر دوستان باشی

شاپرک
سه شنبه 11 بهمن 1384, 07:37 صبح
یک بار Repair کنید و امتحان کنید ببینید چی میشه ؟
tools/database utilities/compact and repair

Meghdad
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 08:41 صبح
ممنون از راهنمایی تون من این فایل رو روی آفیس های دیگر هم امتحان کردم نشد البته هر روز هم repair می کنم . ولی بازم مشکل پا برجاست
ممنون بازم کمک

شاپرک
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 09:26 صبح
می توانید فایلتون رو اینجا بذارید ؟

moustafa
چهارشنبه 12 بهمن 1384, 19:41 عصر
حوصله کن یک دیتابیس جدید تشکیل بده جدول و کوئر ها را import کن و سپس فرمها را یکی یکی وارد نما وmde کن گر مشکلی در فرمی وجود داشته باشه معلوم میشه که مشکل ازچه چیز ان فرم سپس گزارشات وماجولها و000 (دقیقا مثل اجرای مرحله به مرحله کد یا ماکرو )

محسن تکنسین
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 16:12 عصر
فایلتون را به فرمت 2002 تبدیل کنید مشکل تون حل میشه .
Database Utilities->Convert Database>To Access 2002 File Format

moustafa
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 18:38 عصر
قبل از mde باید به اخرین ورژن افیس convert کرد
اینو که من به negar-56 عرض کرده بودم ولی اگر مشکل از convert باشه اکسس پیغام خاص انرا میدهد!
بااین حال به توصیه دوستمان محسن تکنسین عمل کن انشااله که حل بشه ما را هم بیخبر نگذار

Meghdad
سه شنبه 18 بهمن 1384, 09:09 صبح
ممنون از راهنمایی ها تون همه کارا رو انجام دادم
مثلاً یه فایل جدید ساختم و جدول ها را اینپورت کردم خوب شد ولی وقتی فرم ها یا گزارشات رو وارد می کنم دوباره مشکل ظاهر میشه . در مورد فایل هم چون حجمش زیاده نمی تونم آپلود کنم . اگه میشه بازم راهنمایی کنید چون من به همه فرم ها نیاز دارم

moustafa
سه شنبه 18 بهمن 1384, 10:29 صبح
فرمها رایکی یکی امیپورت کن سپس mde
یعنی یه فرم را وارد کن ام دی ای کن اگر جواب داد
برو به سرغ فرم بعدی دوباره ام دی ای کن ....
تا اینکه به فرم یا گزارش مشکل دار برسی