PDA

View Full Version : سوال: مشاوره در مورد قیمت سایت

malloc
پنج شنبه 02 آذر 1391, 23:52 عصر
سلام دوستان.
از من خواستن در عرض یک ماه یه پروژه برای یه شرکت مخابراتی بنویسم که دقیقا مشابه سایت زیر هست :
www.parmand.com (http://www.parmand.com)
حالا این سایت موارد زیر رو داره :
دو زبانه
لاگین کاربر
اتصال به سایت داخلی شرکت
نظر سنجی
معرفی شرکت
دانلود مقالات
ظاهر کاملا مناسب
و...

حالا من از تکنولوژی های زیر استفاده میکنم :
asp.net,C#‎, Css,Ajax,JQuery,Linq,Sql
میدونم سوالم و اطلاعاتم خنده داره اما اگه کسی از دوستان هست و اطلاعات دقیق داره جوابمو بده

Mandana Ms
جمعه 03 آذر 1391, 01:01 صبح
سلام درمورد سوالت باید بگم هرکدوم از این مواردی که گفتی قیمت های متفاوتی داره که بستگی داره هر شرکت چقدر برای اون ها قیمت می ذاره ولی مثلا برای 1 ظاهر خوب دیگه 300هزار تومن قیمت پایه است و بر اساس هر ویژگی که سخت تر باشه این قیمت بالاتر میره به عنوان مثال من خودم با این مواجه شدم که برای دو زبانه بودن سایت 50هزار تومن افزایش قیمت داره حالا دوستان متخصصص ترن بیشتر می دونن ولی کلا این سایت که می گی با این مشخصات اگه خوب در بیاد احتمالا طرفای 2000000 تومن یا شاید کمتر می شه بازم میگه بستگی به شرکتی داره که می خوای براشون طراحی کنی.

malloc
جمعه 03 آذر 1391, 04:07 صبح
خوب مگه روش شما برای دوزبانه کردن چیه که انقد کم افزایش قیمت داره . ؟؟؟؟
من میخوام از resource فایلها استفاده کنم که کاره زمان بر و خسته کننده ایه . شما اگه روش ساده تری بلدی جانه من بگو ؟؟(^_^)
و ضمنا من برای این پروژه قیمته مد نظرم 500000 هستش بنظرت خیلی دارم کم میگم؟؟؟ آخه اولین پروژمه

malloc
جمعه 03 آذر 1391, 04:23 صبح
و یه نکته دیگه دوست عزیز عکس زیر پیش نمایش دیزاینیه که الان واسه این شرکت ساختم (احتمالا یه کالری تصاویر هم براشون تو هدر سایت بزارم با JQuery).بنظرتون از لحاظ ظاهر انقدی هست که خودش به خودیه خود 300 هزار ارزش داشته باشه!!
95459
حالا اولا که من کیفیت عکس رو برای اینکه راحت باشیم پایین آوردم و دوما اینکه اگه این دیزاین 300 هزار نمیارزه چقدر میارزه؟یعنی بابت این دیزاینی که کردم چقدر قیمت پروژه رو بالا ببرم؟؟؟

واینکه نظر بدید از 0 تا 100 این دیزاین من چه نمره ای میگیره؟؟؟(^_^)

smm2006sh
جمعه 03 آذر 1391, 11:58 صبح
سلام
دیزاین باید به فراخور نیاز شرکت باشه . نباید اینقدر شلوغ و بی ربط باشه .
پس زمینه این زیاد جالب نیست و اگه از تمپلیت های جای دیگه ایتفاده میکنید باید اونو کاملا تغییر دهید و بنا به نیازتون طراحیش کنید

یا علی

malloc
جمعه 03 آذر 1391, 16:01 عصر
قیول دارم تو این عکس پس زمینه تو چشم میزنه. اما وقتی کانتنت پروژه اضافه بشه پس زمینه خیلی کن دیده میشه . نظرتونو قبول دارم اما واقعا به نظر من زیاد شلوغ نیست .

Mandana Ms
جمعه 03 آذر 1391, 17:46 عصر
من گفتم با این شرایط(که برای دو زبانه بودن) اینقدر اضافه می کنن مواجه شدم شاید بعضیا کمتر بدن شایدم بیشتر می گم به شرکتی براش کار می کنی بستگی داره شرمندتم من تا حالا دو زبانه کار نکردم یعنی مجبور نبودم بخاطر همینم نمی تونم کمکی بکنم. در مورد دیزاینتم باید بگم که تصویر پیش زمینه ربطی به کارای مخابراتی نداره با نظر smm2006sh موافقم بستگی به کارت باید از رنگ بندی های مناسب و کامپوننت های مناسب استفاده کنی معمولا شرکت هایی مثل این از رنگ پیش زمینه استفاده می کنند نه عکسی که (ساختمان ها نه) گذاشتی باید یک محیط رسمی تری برای سایتت طراحی کنی و همچنین نظر مدیراتم بپرسی که وسط کار نگن ما خوشمان نیومده قبلشم حتما سیستم شرکتی که می خوای براش سایت بذاری(قسمت های مربوط به سایت) رو تجزیه و تحلیل کن که بدونی می خوای چکار کنی و سایتت محتوای چه چیزیه و چیکار می خواد بکنه. به عنوان اولین پروژه هم عیبی نداره بیشتر از 500هزار تومن بگیری اگر می تونی پس داری تلاش می کنی پس 1 سرچ تو نت بکن میتونی قیمت ریز کارهارو بدست بیاری ولی کلا بیشتر از 500هزار تومن می شه (اگه شرکتت بیشتر از این نمی ده و ممکنه کارو کنسل کنن پس بچسب به همین 500 تومن!)الانم شرمندتم که به دیزاینت (دیزاین الان!)از 0 تا 100 مجبورم 40 بدم چون زیاد ربطی به شرکت مخابراتی نداره ولی بازم خوبه اگه دیزاین اولته.وقتی مطمئن شدی دیزاینو به مدیرت نشون بده تا اگه گیر داد حداقل وقت داشته باشی عوضش کنی و وقتت هدر نره.

malloc
جمعه 03 آذر 1391, 18:34 عصر
شما دوستان نظره درستی میدی . اما یه نکته این وسط هست که غیر ملموسه و اونم اینه که تعویز عکس پس زمینه یا تعویض عکس بنر سایت اصلا مهم نیست و قطعا قراره عوضشون کنم. مهم صفحه آرایی سایت و محل باتن ها و سایز هدر و فوتر و ایناست والا عکس که کمتر از 5 دیقه عوض میشه. بیشتر منظور من رنگ بندی منو و کانتنت و فوتر و دکمه ها و ایناست .(یعنی عکس مد نظر من نبود)
مرسی که کمکم کردید.
:تشویق: