PDA

View Full Version : کمک برای ساخت این برنامه

profosor
شنبه 04 آذر 1391, 10:51 صبح
دوستان عزیز متسفانه من چیزی میخوام که کمتر کسی بلد هست اگر هم بلد باشن نصفش رو بلدن نصف دیگرش رو نه میخواستم در اینجا از اساتید کمک بگیرم تا در این زمینه کمکم کنن
برنامه ای که من میخوام این گونه هست که برنامه نصب بشه روی کامپیوتر یا یه جای بره ساکن بشه و هر وقت کامپیوتر به اینترنت وصل شد بره توی سایت مشخصی که براش تعیین کردم و روی نقطه ای که براش تعیین کرده شده کلیک کنه و برنامه بسته بشه و من میخوام برای سهولت وراحتی کار این کارها بورت مخفی انجام بشن ایا همچین چیز میشه یا نه اگر میشه کسی کمکم کنه در این زیمنه خیلی بهش احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنید با تشکر

samadblaj
شنبه 04 آذر 1391, 11:40 صبح
با سلام نیاز به مطالعه بیشتر هست یه کم سرم شلوغه و گر نه میتونستم یه کاری براتون کنم ...به صورت خلاصه شما باید یک برنامه داشته باشید که از طریق رجیستر در استارت آپ ویندوز بالا بیاد و از طریق فرامین چیک کنه (ping یه آدرس) که اگه کاربر به اینترنت متصل شد...از طریق متد های webrequest صفحه مورد نظر رو اجرا و روی دکمه شما کلیک نماید...
موفق باشید./

profosor
چهارشنبه 08 آذر 1391, 14:45 عصر
بله تقریبا همون چیز هست که من میخوام اقا شما کی میتونید این کد رو برام درست کنید ممنون میشم ازتون کی کمکم میکنید میشه بگید

iman_me
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:03 عصر
این چیزی که میخواید کاری نداره فقط بحث مخفی شدن اگه نمیخواید برنامه رو خود کاربر نصب کنه از VS نکن چون نیاز به ... واسه اجرا داره

samadblaj
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:11 عصر
اگه برید سراغ برنامه های nitive که خیلی عالیه.
ولی همین ویژوال استودیو هم مناسب هستش و نیاز به کتابخانه ای یا ماژولی نخواهد بود ویندوز ویستا به بالا فریم ورک رو دارن و xp هم در برنامه نصب خواهد شده...برنامه نیاز به SQL و از این قبیل نخواهد داشت...

profosor
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:24 عصر
خوب مشکلی نیست بحث مخفی کردنش بمونه ایا میتونید بقیه موارد رو حل کنید و این برنامه رو برام بسازین ممنون میشم به هر حال به یه نحوی کارم رو راه بندازین ممنونم از شما عزیزان که جوابمو حداقل میدین

profosor
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:32 عصر
اگه برید سراغ برنامه های nitive که خیلی عالیه.
ولی همین ویژوال استودیو هم مناسب هستش و نیاز به کتابخانه ای یا ماژولی نخواهد بود ویندوز ویستا به بالا فریم ورک رو دارن و xp هم در برنامه نصب خواهد شده...برنامه نیاز به SQL و از این قبیل نخواهد داشت...

فقط دوست عزیز نگفتین این نیتیو چی هست و کجا پیداش کنم چون اگر از برنامه نویسی بیشتر سر در میاوردم الان ساخته بودم کد رو اگر بشه بهم بیشتر کمک کنید ممنون میشم

zarifcomputer
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:57 عصر
یه روز رفتم یه جایی واسه مصاحبه . اون کارفرمای محترم از من میخواست براش یه برنامه بنویسم که بره توی سایت ها و وبلاگ هایی که کاربرا میتونن نظر بدن و در قسمت نظر دهی یه جمله "فلان محصول فلان است و ...." درج کنه . با خودم گفتم چه راحت میشه مخاطبان اینترنت را فریب داد . از خودم بدم اومد که قراره برنامه ای بنویسم که باعث فریب مردم بشه .
بالا بردن رنکینگ سایت توسط یه برنامه (استفاده از ربات به جای کاربران واقعی) نوعی فریب مردم به شمار میرود.
با احترام
وسلام

profosor
چهارشنبه 08 آذر 1391, 16:03 عصر
دوست گرامی من از این کار نمیخوام افراد رو فریب بدم در واقع میخوام این برنامه رو به افرادی که میخوان فعالیت کنن اما حال حوصله ندارن بدم و این برنامه بجای اونها فعالیت کنه این برنامه برای همین میخواستم نه فریب حرف شما صحیح اما هدف من یک چیز دیگری هست اگر میشه کمکم کنید ممنون میشم

samadblaj
چهارشنبه 08 آذر 1391, 16:53 عصر
والا دوست عزیز خودت باید سعی کنی بنویس بیشتر دوستان اینجا کمک میکند در حد مشکل ولی متاسفانه شما تقاضاضی بزرگی دارید... میتونید از اینجا (www.ponisha.ir)کمک بگیرید
این پروژه رو من برای یکی از دوستان یه مدت پیش نوشتم auto post Blogfa (http://s3.picofile.com/file/7505610107/Blogfa_Post.rar.html) خیلی کار خوبی بود خیلی هم استقبال شد...توی این وبلاگ (www.proje3.blogfa.com)اتوماتیک پست میزنه...
به نظر منم این برنامه یه نوع برنامه برای بالا بردن رنکیک هستش...بگذریم
شاید دوستان سورسی داشته باشند بتونه کمکت کنه.
موفق باشید

profosor
پنج شنبه 09 آذر 1391, 11:06 صبح
خوب دوست عزیز شما انجام بدید هزینه ای هم اگر بود در خدمت شما هستم من نمیخوام مفت انجام بدید میخوام پولی انجام بدید اما پولش طوری باشه که برای منی که یه برنامه کوچیک میخوام قادر به پرداخت باشم