PDA

View Full Version : بک آپ گیری از دیتابس attach شده روی هاست

mhq1368
شنبه 04 آذر 1391, 11:31 صبح
با سلام خدمت تمام دوستان واساتید برنامه نویس

من می خواستم کد بک آپ گرفتم وریستور کردن دیتابیس روی هاست رو بدونم

mhq1368
شنبه 04 آذر 1391, 12:58 عصر
کسی نبود ما رو راهنمایی کنه؟

samadblaj
شنبه 04 آذر 1391, 14:31 عصر
میخواین از دیتابیس روی هاست پشتیبانی بگیرید؟ اگه اینجوره ساده است یه جستجو کنید کدهای زیادی قرار دادند که فقط میسر رو تغییر یه url دیتابیس تون میکنید...

کد backup گیری (http://www.wisecodes.com/2009/08/code-in-c-to-create-a-backup-of-a-database-in-sql-server-and-restore-it/)

arefba
شنبه 04 آذر 1391, 15:40 عصر
چه نیازی به این کار هست
بک آپ به صورت هفتگی و ماهانه توسط مدیران سرور ها گرفته میشه

mhq1368
شنبه 04 آذر 1391, 16:51 عصر
چه نیازی به این کار هست
بک آپ به صورت هفتگی و ماهانه توسط مدیران سرور ها گرفته میشه

باتشکر از راهنماییتون دوست عزیز ولی من میخوام کاربر هر موقع خواست بتونه یه بک آپ از دیتابیسش از روی هاست روی سیستمش داشته باشه

mhq1368
شنبه 04 آذر 1391, 19:48 عصر
میخواین از دیتابیس روی هاست پشتیبانی بگیرید؟ اگه اینجوره ساده است یه جستجو کنید کدهای زیادی قرار دادند که فقط میسر رو تغییر یه url دیتابیس تون میکنید...

کد backup گیری (http://www.wisecodes.com/2009/08/code-in-c-to-create-a-backup-of-a-database-in-sql-server-and-restore-it/)

این کدی که شما معرفی کردین فقط ماله لوکاله اگه میشه روی هاست رو مثال بزنید

ممنون

mhq1368
شنبه 04 آذر 1391, 22:16 عصر
کسی نبود راهنماییم بکنه

Mozhdeh.Hemati
شنبه 04 آذر 1391, 22:21 عصر
سلام،

این کدی که شما معرفی کردین فقط ماله لوکاله اگه میشه روی هاست رو مثال بزنید

میشه بپرسم رو چه حسابی میگی این کد فقط مال لوکاله!؟

mhq1368
شنبه 04 آذر 1391, 23:57 عصر
سلام،

میشه بپرسم رو چه حسابی میگی این کد فقط مال لوکاله!؟

از اونجایی که کانکشن استرینگش روی لوکال تنظیمه و از اونجایی که خودم دارم از این کد برای بک آپ از دیتابیس روی لوکال استفاده میکنم

دقت کنید به کانکشن استرینگ لینک موجود در صفحه

string con = "Data Source = localhost; Initial Catalog=dbWiseCodes ;Integrated Security = True;";

من حتی کانکش استرینگ سایتم رو آوردم به جای این کانکشن استرینگ بالا گذاشتم ولی جواب نداده

خطای permision میده

Mozhdeh.Hemati
یک شنبه 05 آذر 1391, 10:03 صبح
1- در مرحله اول باید رشته اتصال (Connection String) رو تنظیم کنی. که میگی این کار رو کردی.
2- در مرحله دوم باید کدهایی که مربوط به توسعه سایت نمیشه رو از اون کد جدا کنی. (مثل کد MessageBox)
3- خطای مجوز (Permision) ربطی به کد نداره! باید روی هاستت به جایی که میخوای فایل پشتیبان رو ذخیره کنی مجوز نوشتن رو بدی.
تحلیلت ضعیفه!:چشمک:

mhq1368
یک شنبه 05 آذر 1391, 10:53 صبح
دوستت عزیز

من میخوام بک آپ روی سیستم کاربر ذخیره بشه