PDA

View Full Version : سوال: Microsoft Visual Studio چیست؟

مهدی د
شنبه 04 آذر 1391, 11:32 صبح
سلام
دوستان اگه لطف کنند اطلاعاتی را در مورد برنامه Microsoft Visual Studio بدهند ممنون می شم.من با برنامه های اکسس و vb6 کار می کنم و اطلاعات کمی در مورد برنامه Microsoft Visual Studio دارم.

vistacali
شنبه 04 آذر 1391, 11:42 صبح
سلام
دوستان اگه لطف کنند اطلاعاتی را در مورد برنامه Microsoft Visual Studio بدهند ممنون می شم.من با برنامه های اکسس و vb6 کار می کنم و اطلاعات کمی در مورد برنامه Microsoft Visual Studio دارم.

همین نوشته رو تو گوگل بنویس 10000000 تا لینک میاد بالا

مهدی د
شنبه 04 آذر 1391, 12:10 عصر
رنامه هایی که با Visual Studio

نوشته می شوند برای اجرا در کامپیوتر مقصد نیاز به نصب برنامه های جانبی دارد؟

rezarko
شنبه 04 آذر 1391, 12:36 عصر
.net Framwork

masoodz
شنبه 04 آذر 1391, 12:51 عصر
برای اجرا بایستی .netframework نصب بشه . البته تو ویندوز 7 بصورت پیش فرض نصب هم . در ضمن اگه با پایگاه داده ای مثل sql کار کنی بایستی نرم افزاری مثل sql xpress رو نصب داشته باشی . البته راههای دیگه ای هم هست
رنامه هایی که با Visual Studio

نوشته می شوند برای اجرا در کامپیوتر مقصد نیاز به نصب برنامه های جانبی دارد؟

مهدی د
شنبه 04 آذر 1391, 13:24 عصر
من که قبلا با زبان vb کار کردم آیا در Visual Studio می تونم با استفاده از زبان vb برنام مورد نظرم رو بسازم و برای ساخت برنام های حسابداری که بانک اون اکسس هست و همچنین برای تازه کارها بهتر هست از چه ورژنی ازVisual Studio استفاده کرد؟
کامپوننت ها و کتابخانه هایی که کار کردن با اونها را در vb یاد گرفته ام را درVisual Studio نیز می توانم بکار ببرم؟
ممنون

vistacali
شنبه 04 آذر 1391, 13:37 عصر
من که قبلا با زبان vb کار کردم آیا در Visual Studio می تونم با استفاده از زبان vb برنام مورد نظرم رو بسازم و برای ساخت برنام های حسابداری که بانک اون اکسس هست و همچنین برای تازه کارها بهتر هست از چه ورژنی ازVisual Studio استفاده کرد؟
کامپوننت ها و کتابخانه هایی که کار کردن با اونها را در vb یاد گرفته ام را درVisual Studio نیز می توانم بکار ببرم؟
ممنون
ورژن 2008 ، 2010 ، 2012 اره میتونید ولی اینجا باید از VB.Net استفاده کنید که فقط مقداری طرز کد نویسی فرق میکنه من خودم هم اول برنامه نویسی رو با vb شروع کردم ولی الان دیگه زیاد از ویژوال بیسیک رو یادم ندارم :گیج: خیلی وقت هست باهاش ننوشتم تقریبا 4 سال

مثلا حلقه ها در vb اینطوری بود فکر کنم

for i=1 to 5
دستورات
next i

ولی توی vb.net اینطوری میشه

For index As Integer = 1 To 5
دستورات
Next

مهدی د
شنبه 04 آذر 1391, 13:44 عصر
برای ساخت برنام های حسابداری که بانک اون اکسس هست و همچنین برای تازه کارها بهتر هست از چه ورژنی ازVisual Studio استفاده کرد؟ منظورم اینه که کدوم نسخه مناسبتر است.
لطفا در مورد کامپوننت ها و کتابخانه های درVisual Studio نیز توضیحاتی مقداماتی ارائه نمایید؟
منبعد سوالات مربوط به Visual Studio را در کدام بخش این سایت می توانم مطرح نمایم؟
ممنون

arefba
شنبه 04 آذر 1391, 15:38 عصر
تفاوت چندانی نداره
پیشنهاد من
ویژوال استدیو 2010