PDA

View Full Version : مشکل با یک متد خاص از یک وب سرویس

Jason.Bourne
یک شنبه 05 آذر 1391, 16:17 عصر
من از یک وب سرویس استفاده می کنم که برای اجرای متد های ارائه شده در این وب سرویس هیچ مشکلی ندارم به جز یک متد (مثلا متد a).
هنگامی که پارامتری را به این متد پاس می دهم، خواسته مورد نظر من انجام نمی شود (به نظر می آید مقدار مورد نظر من به این متد پاس نمی شود.) این در حالی است که از صحت کار کرد این متد و وب سرویس اطمینان دارم. چون وقتی از طریق NET. از این این متد (متد a) استفاده میکنم، سرویس مورد نظرم را از این متد دریافت میکنم.
لازم به ذکر است که وب سرویس از طریق NET. ارائه می شود و منهم از طریق کلاس SOAP و همچنین nusoap به این سرور متصل می شوم.

MMSHFE
یک شنبه 05 آذر 1391, 17:17 عصر
لطفاً آدرس وب سرویس و متد موردنظر و درصورت نیاز، مستندات لازم رو ارائه بدین تا بتونیم تست کنیم ببینیم مشکل کجاست. وب سرویس نباید مشکلی با زبان داشته باشه ولی اینجا هیچکس غیبگو نیست که ندیده بتونیم بگیم مشکلتون چیه و چطور رفع میشه؟! موفق باشید.

Jason.Bourne
یک شنبه 05 آذر 1391, 18:33 عصر
لطفاً آدرس وب سرویس و متد موردنظر و درصورت نیاز، مستندات لازم رو ارائه بدین تا بتونیم تست کنیم ببینیم مشکل کجاست. وب سرویس نباید مشکلی با زبان داشته باشه ولی اینجا هیچکس غیبگو نیست که ندیده بتونیم بگیم مشکلتون چیه و چطور رفع میشه؟! موفق باشید.

اطلاعات مورد نیاز پ.خ شد.