PDA

View Full Version : سوال: ساخت کانکشن ADSL

mehdi.safavie
یک شنبه 05 آذر 1391, 19:31 عصر
سلام دوستان

آقا من مدتیه تو سایت های مختلف دارم جست و جو میکنم تا این مطالب رو پیدا کنم اما نیستن !

کل قضیه من از این قراره :
من یه کافینت دارم ، یه قسمت از کافی نت رو گذاشتم برای کسانی که میخوان با لپ تاپ خودشون وصل به اینترنت بشم ، برای جلوگیری از سوء استفاده این راه به نظرم رسیده که یه برنامه بنویسم تا روی یه فلش ریخته بشه ، وقتی کاربر میخواد وصل به اینترنت کافی نت بشه من این فلش رو به اون بدم و اون وصل به لپ تاپش کنه و به صورت آتوران وصل به مودم وایرلس من بشه و اینترنت رو داشته باشه !

همه جای این موضوع رو میدونم باید چیکار کنم ، تنها جاییش که الان گیرم اینه که چطوری برنامه ای بنویسم تا :
اگر کانکشن نداشت یه کانکشن برای اتصال از طریق وایرلس براش بسازه .
وصلش کنه به اینترنت و پسورد مودم رو خودش بدون اینکه کاربر بفهمه بده .
از اینترنت قطعش کنه .

تو سایت برنامه نویس کلی گشتم ، یه سری راجع به rasdial گفته بودن و دستور Shell ، و API که هیچ کس در مورد اینیکی توضیحی نداده بود !

سایت MSDN رو هم گشتم اون هم توضیحاتش مختص این کار من نبود !

حالا من موندم و با مرام های سایت برنامه نویس !
خدا بزرگه خلاصه یه جوابی براش پیدا میکنم ، مرام شما هم دمش گرمه !

h_a_m_i_d
یک شنبه 05 آذر 1391, 19:41 عصر
سلام دوست عزیز برو به این تایپیک فکر کنم کمکت کنه
تایپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?356562-%D9%82%D8%B7%D8%B9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA&p=1577292#post1577292)

mehdi.safavie
سه شنبه 07 آذر 1391, 01:28 صبح
بابت راهنماییت ممنون

حمید جان لینکی که دادی درسته ، اما برای کار من یه مشکلی داره ، من میخوام این برنامه رو بریزم رو فلش ، بعد شما میای تو کافی نت من با لپتاپتون ، من این فلش رو به شما میدم و شما وصل به لپ تاپ میکنید ، حالا برنامه به صورت آتوران اجرا میشه و شما رو کانکت به اینترنت وایرلس میکنه ، پس برنامه باید یوزر و پس مودم من رو بده ، اما برنامه ای که تو لینک شما دادن فقط کانکشن مودم رو فعال و غیر فعال میکنه که اگر پسوردی در کار باشه خودش به صورت خودکار پسورد قبلی رو اجرا میکن !

یا باید کانکشنش رو با یوزر و پس مودم من فعال کرد و یا باید یه کانکشن ساخت با یوزر و پس مودم من !

h_a_m_i_d
سه شنبه 07 آذر 1391, 16:21 عصر
دوست عزیز یک کار دیگه هم میتونین انجام بدین
دستور connect شدن به اینترنت وایرلس را از طریق کد فرمان سیستم عامل پیدا کنید(cmd)
بعدش اون دستور رو به صورت اتوران در بیار دستور را با کمی جستجو پیدا میکنی
موفق باشید

mehdi.safavie
سه شنبه 05 دی 1391, 23:42 عصر
دوست عزیز یک کار دیگه هم میتونین انجام بدین
دستور connect شدن به اینترنت وایرلس را از طریق کد فرمان سیستم عامل پیدا کنید(cmd)
بعدش اون دستور رو به صورت اتوران در بیار دستور را با کمی جستجو پیدا میکنی
موفق باشید

دوست من ، مرسی از ایده ای که دادی ، راه حل جالبیه به فکرم نخورده بود ! مرسی