PDA

View Full Version : قیمت گذاری روی پروژه

programerinfonet
دوشنبه 06 آذر 1391, 14:14 عصر
سلام خدمت دوستان برنامه نویس :
لطفأ روی یک پروژه با امکانات زیرقیمت گذاری کنید .
اکانات ثبت (ثبت و گروه بندی اشخاص ،تعریف و گروه بندی کالا و گروه کالا، طرفحساب ها و ویزیتورها)(امکان ثبت خرید و فروش پیشرفته با قابلیت محاسبه سود و اعمال واسطه ، ثبت کرایه حمل و عملیات دریافت وپرداخت نقد و بانک)
گزارشگیری : شامل ارائه ی گزارشات متنوع و پویا و همچنین رسم نمودار و منحنی در بیش از 30 نوع نمودار
ابزار سی شارپ و اسکیوال2008

programerinfonet
دوشنبه 06 آذر 1391, 16:30 عصر
یه قیمت بذارید دیگه

ali_habibi1384
دوشنبه 06 آذر 1391, 16:45 عصر
بدون سورس:
1.300.000 بدون نمودارها و گزارشات
2.200.000 با نمودار و گزارشات

Y_Safaiee
دوشنبه 06 آذر 1391, 16:50 عصر
سلام دوست من

دوست من بحث قیمت گذاری روی نرم افزار فقط متوجه معرفی فرم ها و ... نیست خیلی عوامل دیگه دخیلن که قیمت یک برنامه رو تعیین میکنه,مثلا :

1.نحوه پیاده سازی(چند لایست,لوکاله یا شبکه ای)

2.پشتیبانی ای که قراره انجام بشه.

3.استایل برنامه(همش منو بازیه,ریبونیه,اندرویدیه,Metro یه , Explorer Bar داره یا ...)

4.امکانات نرم افزار (آیا نرم افزار اس ام ارسال میکنه,آیا کاربر میتونه رمز خودشو عوض کنه,آیا برنامه اتوماتیک امکان گرفتن پشتیبانو داره,آیا کاربر میتونه رمزشو بازیابی کنه,آیا مدیر میتونه برای هر کاربر سطح دسترسی متفاوت بده,آیا نرم افزار میتونه خروجی به فرمت های رایج بده,آیا نرم افزار امکان پیغام در صورت نزدیک شدن به سررسید یک چک یا بدهی رو داره و ... (خواستی بگو بقیشم بگم بهت)

5.توجه به جزئیات و مدیریت خطاها(مثلا نرم افزار اصلا به پایگاه وصل نشده ارور اشتباه بودن رمز عبور رو میده)

6.اسان سازی یا اصطلاحاً User Friendly بودن نرم افزار(مثلا با اینتر بره تکس بعدی,با F5 اطلاعات ثبت شه,با F12 پرینت بگیره و ...)

7. و کلی آیتم دیگه که خواستی بگو اونهام بگم

بهتره ابتدا برنامتونو بنویسین بعد یه فیلم ازش بگیرین و بزارین تا کاربرا ببینن بعد بهتر قیمت میتونن بهتون بگن.صرفا گفتن لفظی امکانات نرم افزار گزینه ی خوبی برای پیشنهاد قیمت نیست.

مثلا اگه قرار بود من چنین برنامه ای بنویسم بنا به توجه به شهر خودم بیشتر از 500 ه.ت نبود.

موفق باشی
بایت بایت

sina26
دوشنبه 06 آذر 1391, 18:55 عصر
سلام
به نظر من با اون امکاناتی که شمردی مبلغ 800 هزار تا یک تومن قیمت منصفانه است

Alireza.imani
دوشنبه 06 آذر 1391, 19:04 عصر
سلام...دوست همیشه یارم.:بوس: به نظر من :

با حق لایسنس دو و چهارصد

بدون حق لایسنس یک و صد