PDA

View Full Version : سوال: ذخیره نشدن تیبل در ویژوال استادیو 2012

SHD.NET
دوشنبه 06 آذر 1391, 15:57 عصر
سلام . من از VS2012 استفاده می کنم . وقتی میخوام یه تیبل رو ذخیره کنم بعد سیو کردن دوباره موقع خروج دستور سیو میده و تیبل سیو نمیشه

توی گوگل هم سرچ کردم و کارهای لازم رو انجام دادم . اما بازم جدولم سیو نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنین

SHD.NET
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:02 عصر
یعنی کسی تا حالا همچین مشکلی براش پیش نیومده ؟؟ یا کسی راه حلشو بلد نیس ؟

reza-s4t4n
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:10 عصر
اگر دیتابیس شما داخل پروژه باشه ، بعد از اینکه برنامه رو اجرا کردید و عملیات ذخیره سازی رو انجام دادید ، اگر برنامه رو ببندید و دوباره از محیط ویژوال استودیو بازش کنید ، محتویاتش از بین میره . چون پروژه از نو ساخته میشه و دیتابیس اولیه و اصلی جایگزینش میشه.
شما از پوشه debug فایل اجرایی برنامه رو اجرا کنید و همون کار ها رو انجام بدید . بعد از اینکه برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید ، محتویاتش از بین نمیره !

SHD.NET
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:13 عصر
منظورتونو متوجه نشدم . یعنی چی ؟:گیج:

r_s1389@yahoo.com
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:41 عصر
اگر دیتابیس شما داخل پروژه باشه ، بعد از اینکه برنامه رو اجرا کردید و عملیات ذخیره سازی رو انجام دادید ، اگر برنامه رو ببندید و دوباره از محیط ویژوال استودیو بازش کنید ، محتویاتش از بین میره . چون پروژه از نو ساخته میشه و دیتابیس اولیه و اصلی جایگزینش میشه.
شما از پوشه debug فایل اجرایی برنامه رو اجرا کنید و همون کار ها رو انجام بدید . بعد از اینکه برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید ، محتویاتش از بین نمیره !
یعنی چی ؟؟؟/؟

SHD.NET
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:44 عصر
منم نفهمیدم یعنی جی . کسی دگ نیست راهنماییمون کنه ؟؟

خیلی واجبه

samadblaj
دوشنبه 06 آذر 1391, 22:31 عصر
منم همین مشکل رو دارم ببینید وقتی توی SQL Epress ویژوال استودیو یه جدول میسازم وقتی می بندم save dialog می یاد و جدول رو میگه ذخیره کنید و ذخیره میشه...دگه نمیتونیم ازش استفاده کنیم یعنی در قسمت Table چیزی وجود نداره.

SHD.NET
دوشنبه 06 آذر 1391, 23:09 عصر
آقا کسی نبود ما رو راهنمایی کنه ؟؟؟
مُردیم

abdorreza
دوشنبه 18 اسفند 1393, 09:22 صبح
سلام

از منوی tools گزینه ی Extentions and Updates رو انتخاب کنید

سپس در قسمت Updates رفته و Microsoft SQL Server Update for database tooling را آپدیت کنید

موفق باشید