PDA

View Full Version : در مورد فایلهای _dl.

Nabi
سه شنبه 04 بهمن 1384, 00:02 صبح
سلام
میگم داستان این فایلهای _dl. چیه؟
اون طور که من فهمیدم این فایلها یه جور انکریپت شده dll اصلی هستن و به تنهایی نمیشه بلایی به سرشون اورد. مثلاٌ فرض کنید قرار همچین فایلی رو کرک کنیم . باید ابتدا اون رو به شکل واقعی اون یعنی dll تبدیل کنیم و مجدداٌ به _dl تبدیل کنیم و جایگزین کنیم . چطور میشه این تبدیل رو انجام داد.
نمیدونم تونستم منظور رو برسونم .
ممنون میشم راهنمایی کنید.

seyedof
سه شنبه 04 بهمن 1384, 11:44 صبح
سلام
این فایلها توسط برنامه ای که فکر میکنم توی Resource Kit ویندوز باشه فشرده شده اند. البته فایل فشرده سازش رو هم به تنهایی میتونید توی اینترنت پیدا کنید. برای باز کردنش هم کافیه بنویسید

expand filename.dl

روش فشرده سازیش هم LZW است.
ممنون علی

Nabi
سه شنبه 04 بهمن 1384, 22:29 عصر
1- ممنونم بابت راهنمایی خوبتون .

2- حالا من یه چیزی میگم شما بگو درسته یا نه .
- از اونجایی که روش فشرده سازی LZW تقریبا معتبر و معروفه ، اکثر برنامه های فشرده سازی میتونن اون رو باز کنن . به همین خاطره که من این فایل رو به راحتی توسط WinRar میتونم بار کنم. اما برای برگشت اون به حالت اولیه (یعنی _dl. ) دیگه نمیشه از WinRar استفاده کرد، به دلیل اینکه WinRar تنها میتونه از روشهای Rar و Zip جهت فشرده سازی استفاده کنه . بنابراین باید دنبال برنامه ای باشیم که به روش LZW عمل فشرده سازی رو انجام بده . در یک کلام برای باز کردن اونها میشه از اکثر برنامه های فشرده سازی استفاده کرد، اما برای بازگردوندن اونها به صورت فشرده نمیشه از هر برنامه ای استفاده کرد.
اگر حتی یک کلمه از نوشته بالا غلط هست بهم بگیرد ، چون برداشت خودمه.

3- اون expand هم که گفتید کار نکرد و مرتب میگه: :No destination specified ، البته با وجود WinRar فکر میکنید مهمه از همچین دستوری استفاده بشه جهت باز کردن فایل؟

4- شرمنده میپرسم، این Resource Kit ویندوز کجاست ؟!!!

5- برای فشرده سازی به روش LZW هم یه سرچ میکنم ، اگر برنامه خاصی مد نظر دارید بگید که چه بهتر.