PDA

View Full Version : نسخه چاپی کتاب های Apress

مهران رسا
سه شنبه 07 آذر 1391, 22:15 عصر
سلام

آیا امکان تهیه نسخه ی چاپی کتاب های تخصصی کمپانی Apress در ایران با قیمت مناسب وجود دارد؟

BORHAN TEC
سه شنبه 07 آذر 1391, 22:28 عصر
سلام
یادمه توی انقلاب یه مغازه بود که کارش همین بود. کافی بود که ISBN یک کتاب رو بهش بدین تا خود کتاب رو براتون بیاره. البته یادم نیست که اسمش چی بود ولی تا اونجایی که یادمه توی یه پاساژ بود. البته مطمعناً مغازه های دیگری هم هستند که کارشان همین است که با سر زدن به میدان انقلاب میتونید راه حلی را پیدا کنید.
اگر هم نمی خواهید نسخه اصلی کتاب رو تهیه کنید و همان چاپ افست برایتان کافی هست باز هم مغازه هایی در انقلاب وجود دارند که این کار را برای شما انجام می دهند. به عنوان مثال یکی دوسال پیش یکی برایم این کار را انجام داد. آدرسش هم اینه: اگه با اتوبوس های BRT میری، کافیه که توی ایستگاه میدان انقلاب پیاده بشی. همونجا یه پاساژ هست که اسمش "بازار بزرگ کتاب" هست. اگه بری توش سمت چپ یه کتاب فروشی به نام کتابفروشی مهدی وجود داره که کافیه بری پیش اون. البته نمیدونم که هنوز هم از این کارها میکنه یا نه، چون این قضیه مربوط به دو سال پیش بود. در ضمن فایل PDF هم خودم بهش داده بودم. ولی الان اگر خودم قرار باشه این کار رو بکنم با توجه به فضایی بودن قیمت ها خودم کل کتاب رو چاپ می کنم و میدم تا کاغذهای چاپ شده رو یکی سیمیش کنه! :چشمک:
موفق باشید...

مهران رسا
سه شنبه 07 آذر 1391, 22:47 عصر
یادمه توی انقلاب یه مغازه بود که کارش همین بود. کافی بود که ISBN یک کتاب رو بهش بدین تا خود کتاب رو براتون بیاره
یعنی از سایت مبدا نسخه چاپی رو سفارش میده؟ و بعد با پست واسش میفرستند ایران؟
این لینک رو ملاحظه بفرمایید :
http://www.apress.com/9781430225294
هزینه نسخه پرینت شده رو 60 دلار نوشته. ینی بنده یه چیزی حدود 200 هزار تومن باید بابت این کتاب بپردازم؟ راه ارزان تری نیست؟

Felony
سه شنبه 07 آذر 1391, 22:56 عصر
اون كتابفروشي كه شاهين گفت 2 ماهي ميشه بسته شده چون قیمت ارز خيلي بالا رفت و ديگه مشتري نداشت ، چاپ هم به صرفه نيست ، بهترين راه خريد يك تبلت هست كه n تا كتاب بريزي روش و همه جا همراهت باشن ، البته قيمت تبلت ها كمي بالا هست ولي با توجه به قيمت كتاب ها كاملا به صرفه هستن .

اگر خواستي براي مطالعه تبلت بگيري من انواع مختلفي رو تست كردم ( سامسونگ و اپل ) ، يا سنگين بودن ، يا خوش دست نبودن ، يا بزرگ بودن ، یا نوع صفحه نمایش و کنتراست و نورشون مناسب مطالعه نبود ، در آخر با مطالعه Review های مختلف و با توجه به تجربه های خوب قبلیم از محصولات اپل ماه پيش يك iPad Mini تهيه كردم ، خدا پدر اپل رو بيامرزه ، هم سبكه ، هم خوش دست ، هم كوچيك و جمع و جور ، خلاصه بعد از 5 تا تبلت بلاخره يك گزينه مناسب پيدا كردم .

مهران رسا
سه شنبه 07 آذر 1391, 23:04 عصر
از نظر من نسخه چاپی یه چیز دیگس. با اینکه به لحاظ اقتصادی به صرفه نیست اما داشتنش هیجان انگیزه. به هر جهت تبلت هم ایده ی خوبیه. اما به نظر میرسه Kindle انتخاب مناسب تری باشه برای این هدف.

Felony
سه شنبه 07 آذر 1391, 23:11 عصر
کدوم Kindle ؟ کتابخوان یا تبلت ؟ تبلتش که مفت نمیارزه ، کتابخوانش هم به دلیل اینکه E-Ink هست مناسبه ولی وقتی رفتی تنها جایی که از این جنگولک بازی ها داره ( پاساژ پایتخت ) و قیمت یه E-Book Reader که 130 دلار هست رو بهت گفت 1,200,000 :گیج: و مخت سوت کشید انوقت به همون iPad که 300 تومن با کتابخوان تفاوت قیمت داره رازی میشه :چشمک:

درسته که نسخه چاپی یه چیز دیگست ولی اینکه همیشه همراهت باشه خیلی بهتره ، کتاب های چند صد صفحه ای مثل Windows Internals رو نمیشه دنبال خودت تو مترو و تاکسی و خیابون راه بندازی و باز کنی و بخونی ، ولی یه تبلت 300 گرمی رو چرا .

مهران رسا
سه شنبه 07 آذر 1391, 23:19 عصر
آره، کتابخوانش
یا ابلفضل !
یکو دی ویست؟!!

تصمیم گرفتم الآن به همون روش سنتی از torrent کتب مورد نیازم را دانلود کرده و به صورت غوز کرده پشت کامپیوتر به مطالعه بپردازم. ممنون از شما

کامروا
سه شنبه 07 آذر 1391, 23:41 عصر
آره، کتابخوانش
یا ابلفضل !
یکو دی ویست؟!!

تصمیم گرفتم الآن به همون روش سنتی از torrent کتب مورد نیازم را دانلود کرده و به صورت غوز کرده پشت کامپیوتر به مطالعه بپردازم. ممنون از شما

چند وقت پیش دنبال نسخه چاپی یکسری کتاب بودم و درنهایت با این وضع قیمت ها تصمیم گرفتم قوز کنم چون باصرفه تره...! :لبخند:

saied_hacker
چهارشنبه 08 آذر 1391, 08:36 صبح
آره، کتابخوانش
یا ابلفضل !
یکو دی ویست؟!!

چند وقت پیش دنبال نسخه چاپی یکسری کتاب بودم و درنهایت با این وضع قیمت ها تصمیم گرفتم قوز کنم چون باصرفه تره...! :لبخند:

خوش حالم که شمام به این نتیجه رسیدید چه تفاهمی :)

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 08 آذر 1391, 10:10 صبح
خوب دوستان نتیجه من که از همه بهتره

کتاب نخونم ، برنامه نویسی هم نکنم، چرا به چه امیدی تو این وضع بازار و کسب. خیلی ریلکس و راحت ، بی خیال دنیا

شرمنده از مدیران بزرگوار

مهران رسا
چهارشنبه 08 آذر 1391, 10:59 صبح
دوستان هرچه اوضاع "ددمنشانه" تر میشه، میبایست در تعاقبش امید به زندگی و تلاش برای داشتن رفاه نیز در ما بیشتر بشه. نه اینکه نا امید و بی خیال بشیم. خب البته احتمال دست یافتن به این هدف در ایران یک مقدار قابل توجهی مشکل هست. در این شرایط و اوضاعه از هر لحاظ بد، هرکس از نظر مالی شرایطش رو داره و تخصص کافی رو در خودش میبینه حتماً برای دریافت ویزای کار از کشورهایی مثل استرالیا، نیوزلند و ... اقدام کنه. حتی اگر در اینجا کار خوبی دارید و فکر میکنید حقوق خوبی میگیرید. حتی اگر فکر میکنید خرید کیندل 1 میلیون تومانی هنوز به صرفه هست. حتی اگر هنوز به بهبود اوضاع امید دارید و حتی هنوزهایی از این دست...

Sirwan Afifi
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:29 عصر
کدوم Kindle ؟ کتابخوان یا تبلت ؟ تبلتش که مفت نمیارزه ، کتابخوانش هم به دلیل اینکه E-Ink هست مناسبه ولی وقتی رفتی تنها جایی که از این جنگولک بازی ها داره ( پاساژ پایتخت ) و قیمت یه E-Book Reader که 130 دلار هست رو بهت گفت 1,200,000 :گیج: و مخت سوت کشید انوقت به همون iPad که 300 تومن با کتابخوان تفاوت قیمت داره رازی میشه :چشمک:

درسته که نسخه چاپی یه چیز دیگست ولی اینکه همیشه همراهت باشه خیلی بهتره ، کتاب های چند صد صفحه ای مثل Windows Internals رو نمیشه دنبال خودت تو مترو و تاکسی و خیابون راه بندازی و باز کنی و بخونی ، ولی یه تبلت 300 گرمی رو چرا .

مهندس قیمت این iPad Mini چقدره؟

Felony
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:39 عصر
مهندس قیمت این iPad Mini چقدره؟
16 گیگش حدودا 1,400