PDA

View Full Version : سوال: استفاده از smtp server

eminem.encore
چهارشنبه 08 آذر 1391, 00:02 صبح
سلام ببخشید من می خواستم تو پروژم یه بخش ارتباط با ما بسازم اما ناگار تابع mail برای ارسال ایمیل نیاز به smtp server داره . یا برای بخش ارتباط با ما در وردپرس هم نیاز داره که smtp داشته باشه. stmp server رو چطوری درست کنم؟ میشه راهنماییم کنین. به غیر از smtp راه دیگه ای هم داره؟ با تشکر

imanitc
چهارشنبه 08 آذر 1391, 09:05 صبح
اگر از هاست اينترنتي استفاده ميکني ميتوني اين تنظيمات ست کني

ini_set("SMTP","peik");
ini_set("smtp_port","25");
ini_set("sendmail_from","info@test.net");

رضا قربانی
چهارشنبه 08 آذر 1391, 21:19 عصر
سلام ببخشید من می خواستم تو پروژم یه بخش ارتباط با ما بسازم اما ناگار تابع mail برای ارسال ایمیل نیاز به smtp server داره . یا برای بخش ارتباط با ما در وردپرس هم نیاز داره که smtp داشته باشه. stmp server رو چطوری درست کنم؟ میشه راهنماییم کنین. به غیر از smtp راه دیگه ای هم داره؟ با تشکر

درست کردنی نیست . اگر منظورت روی سیستم خودت هست که باید نرم افزار stmp server رو بگیری و نصب کنی به همین راحتی.

یه نکته کار با این نرم افزار : یادت باشه ایمیل هایی که ارسال می کنی به آدرس مقصد ارسال نمیشن بلکه باید ایمیل های ارسالی رو در خود نرم افزار نگاه کنید .

موفق باشید

Unique
چهارشنبه 08 آذر 1391, 21:31 عصر
mail فقط روی windows نیاز به smtp داره ! و روی لینوکس با sendmail یا postfix کار میکنه !
برای smtp از phpMailer استفاده کنید ! توی سایت یا google بگردین کلی نمونه موجوده.