PDA

View Full Version : کلیک کردن بر روی عناصر با جاوا اسکریپت

Farzadak2010
چهارشنبه 08 آذر 1391, 10:04 صبح
سلام
من تو یکی از پروژه هام نیاز دارم که اسکریپت به صورت خودکار با جاوا اسکریپت یا vbscript روی یک شئ که در آدرس زیر موجوده کلیک کنه
http://www.moftidownload.ir/ads.htm

همین و بس ، تمام چیزی که لازمه همینه
اگر کسی کمک کنه خیلی ممنون میشم و هزینه هم پرداخت میکنم ، فقط از نظر زمانی خیلی محدودم ، این برنامه رو باید پنجشنبه حتماً تحویل بدم

لطفا اگر راهی میشناسید کمک کنید یا اسکریپت رو برام آماده کنید هزینه هم پرداخت میکنم ممنون از لطفتون

Farzadak2010
چهارشنبه 08 آذر 1391, 11:12 صبح
اگر اون آدرس رو باز کنید متوجه میشید که یه عکس با جاوا اسکریپت در یک iframe لود میشه
من میخوام در همون صفحه ای که آدرس دادم اسکریپتی اضافه بشه که روی عکس بارگذاری شده کلیک کنه
البته توجه داشته باشید که نمیشه در اسکریپتی که عکس رو لود میکنه تغییری ایجاد کرد

ممنون از همکاریتون

amiretemad
چهارشنبه 08 آذر 1391, 11:52 صبح
یعنی کدی که من باید بدم خدمتتون توی همون صفحه اضافه خواهد شد ؟ درسته ؟ و به صورت اتوماتیک روش کلیک کنه ؟ چند تا کلیک باید صورت بگیریه ؟

Farzadak2010
چهارشنبه 08 آذر 1391, 12:23 عصر
بله
بله
یک کلیک کافیه ،
اسم دیگه این برنامه میتونه کاربر مجازی باشه چون به جای یک کاربر واقعی روی اون بنر کلیک میکنه
خیلی ممنون

Variable
چهارشنبه 08 آذر 1391, 23:03 عصر
اینجوری نیست که کلیک رو شبیه سازی کنید. شما کافیه در یک حلقه زمانی . تابع موجود در رویداد کلیک مربوط به اون عکس رو فراخوانی کنی.
لازم نیست که یه ادم مجازی بسازید که کلیک رو انجام بده . وجود انسان فقط برای این هست که اون رویداد کلیک رو فراخونی کنه . خب وقتی ادمی نباشه . شما نمیتونی با نوشتن یه برنامه و یک حلقه اون تابع رو فراخونی کنی؟ میتونی ...