PDA

View Full Version : پیغام خطای invalid installation folder

Shogun
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:24 عصر
من دز هنگام نصب M.S ُSql server 2008 با مشکل زیر روبرو میشم

95730

95731
وقتی که روی بخش installation می یام وگزینه اول رو می زنم از من یه مسیر می خاد هر مسیری رو که میدم این ÷یغام رو می ده visual studio رو ÷اک کردم دوباره دادم مشکل حل نشد
تو رو خدا یه نفر کمکم کنه:گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه::گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه::گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه::گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه::گریه::گریه::گریه::گریه::گ یه::گریه::گریه::گریه::گریه::ن راحت::ناراحت::ناراحت::ناراح ::ناراحت::ناراحت::ناراحت::نا احت::ناراحت::ناراحت::ناراحت: :ناراحت::ناراحت::ناراحت:

baktash.n81@gmail.com
چهارشنبه 08 آذر 1391, 15:53 عصر
سی دی یا دی وی دی سالامه ...؟ قبلا جای دگیه نصبش کردین ؟

Shogun
چهارشنبه 08 آذر 1391, 16:40 عصر
رفتم visual studio دریا سافت رو گرفتم تازه
این ÷یغام رو توی گوگل سرچ کردم چیزی که دستگیرم شد این بودش که این یه باگ SQL SERVER هستش ایا این واقعیت داره چی کار کنم

http://stackoverflow.com/questions/6569508/problem-in-sql-server-2008-installation
حالا چی کار کنم

حمیدرضاصادقیان
جمعه 10 آذر 1391, 21:18 عصر
سلام.

اخطار : دوست عزیز این دفعه آخر هست که اخطار میدم.لطفا یک سوال رو یکبار بپرسید و اگر مطلب جدیدی هست در همون تاپیک مطرح کنید نه اینکه تاپیکهای تکراری ایجاد کنید.
دومین مورد اینکه اگر کسی شما رو کمک میکنه قصدش راه انداختن کار شماست و اگرم اشتباهی درکار هست دلیلی برتوهین شما به اون شخص نمیشه. دفعه بعد شدیدتر برخورد خواهم کرد.

درمورد اشکالتون شما وقتی که میخواهید نصب کنید کدوم گزینه رو انتخاب میکنید؟؟؟
کزینه اول New SQL Server Stand alone installation یا گزینه دوم New SQL Server failover clustering ؟
نسخه ای که خریداری کردید چی هست؟ کدوم نسخه SQL Server هست؟
enterprise ، Standard,Developer,Express ؟؟