PDA

View Full Version : تولید نشدن قسمت کد در هنگام بایند شدن در listview یا repeater در صورت null بودن مقدار

sanaz.dadkhah
چهارشنبه 08 آذر 1391, 16:55 عصر
سلام
من در لیست ویو مقادیری را نشان می دهم مثال گروه و زیر گروه
حالا امکان دارد که مقاله من زیر گروه نداشته باشد و مقدار زیر گروه null در دیتابیس وارد شده باشد
خوب در کد من به صورت زیر عمل کرده ام

<div class="news-details-category">
دسته : <a href="/article/cat/<%# Eval("page_url")%>">
<%# Eval("cat_name")%>
</a>» <a href="/article/<%# Eval("page_url")%>/Group/<%# Eval("group_id")%>_<%# Eval("group_name")%>">
<%# Eval("group_name")%></a> , <a href="/article/<%# Eval("page_url")%>/SubGroup/<%# Eval("sub_group_id")%>_<%# Eval("sub_group_name")%>">
<%# Eval("sub_group_name")%>
</a>
</div>

حالا اگر مقدار Sub group من null باشد کد داخل تگ a هم تولید می شود که به صورت خالی و نصفه مثله
/article/Gadget/SubGroup/_Gadget News" از انجایی که قبل _ باید کد باشد و کد null بوده و چنین صفحه ای وجود ندارد crawl ها گوگل به عنوان خطا url ها را شناسایی می کنند
می خواهم بدانم که چگونه می شود در صورتی که مثال Eval("sub_group_id")%> من مقداری ندارد این قسمت بایند نشود؟

hamed_hossani
پنج شنبه 09 آذر 1391, 20:43 عصر
سلام
یا استفاده از ul li کد html منو تون رو بسازید
http://barnamenevis.org/showthread.php?368769-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%88-%D8%AA%D8%A7-6-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D9%86%D9%88&p=1627282&viewfull=1#post1627282

sanaz.dadkhah
پنج شنبه 09 آذر 1391, 21:03 عصر
مرسی از جوابتون اما به این روش هم میشه.

<%# DataBinder.Eval(Container.DataItem, "Rating").ToString() == "Good" ? "" : "<a href=/article/test/aa>sssss</a>"%>