PDA

View Full Version : بهم ریختگی قالب در هنگام استفاده از کدهای جاوا اسکریپت

mina256
چهارشنبه 08 آذر 1391, 20:11 عصر
دوستان سلام،اول یک تشکر جانانه بکنم از تمامی دوستانی که واقعا زحمت میکشن و هر موقع سوالی داشتم با روی باز جواب دادن.
من وقتی از کدهای آماده جاوا اسکریپت داخل سایتم استفاده میکنم در هنگام لود شدن سایت مشکل بهم ریختگی قالب دارم وقتی لود سایت کامل میشه هیچ مشکلی نداره،لطفا راهنمایی نمایید چطور کدها را داخل سایتم قرار بدهم که این مشکل به وجود نیاد.

ahmad156
شنبه 11 آذر 1391, 16:25 عصر
دوست عزیز کد هاتون رو آخر صفحه بذارین قبل از <body/>

mina256
یک شنبه 12 آذر 1391, 16:53 عصر
ممنون از راهنماییتون،وقتی کدها رو قبل از بادی یا داخل بخش هدر قرار میدهم مشکل بهم ریختگی حل میشه ولی بالا یا پایین سایت نمایش داده میشوند،میشه راهنمایی کنید چطور کدهارو اونجا قرار بدم و جای دیگه مثلا داخل مسترپیج داخل یکی از ستون های جدول هام استفاده کنم،منظورم اینه که کدها اونجا لود بشه و جای دیگه نمایش داده بشه.
به عنوان مثال کد اوقات شرعی زیر را در نظر بگیرید،لطفا راهنمایی نمایید.

<style type="text/css">//Ashoora.ir|Oghat Begins</style><script type="text/javascript" src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/oghat/javas-change-shahr.js"></script><script type="text/javascript" src="http://www.ashoora.biz/mazhabi-projects/oghat/date.php?color1=000000&color2=FFFFFF&color3=transparent&size=11px&size2=5px&style=none&width=160&shahr=27&selected=1,1,1,1,1,1"></script><style type="text/css">//Ashoora.ir|Oghat Ends</style>

ahmad156
یک شنبه 12 آذر 1391, 17:21 عصر
دوست عزیز اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم شما باید masterpage تون رو توری طراحی کنین اون ستون کنار توی masterpage قرار بگیره

mina256
یک شنبه 12 آذر 1391, 17:53 عصر
با سلام،منظورم این بود راهی است کدها مثلا به صورت تابع داخل هدر صفحه مستر پیج قرار بگیرن بعد داخل یکی از ستون های جدول های همون صفحه(مستر پیج) فراخوانی بشه،چون به صورت معمولی که داخل ستون ها قرار میدم بهم ریختگی دارد،کلا این کدها قراره داخل مستر پیج قرار داده بشه

ahmad156
یک شنبه 12 آذر 1391, 18:04 عصر
دوست عزیز سوالتون واضح نیست چیزی که من متوجه میشم شما خودتون دارین جواب سوال خودتون رو میدین.آره شما میتونین این کار رو بکنین!!

mina256
یک شنبه 12 آذر 1391, 18:18 عصر
خوب من پیاده سازی این روشو بلد نیستم اگه این روش عملیه راهنمایی کنید.
ولی به یک نکته جالب برخوردم وقتی کدهای جاوا داخل جداول منوی سمت چپ قرار بگیره بهم ریختگی داره،ولی وقتی داخل منوی سمت راست قرار بگیره بهم ریختگی ندارن
بازم ممنون

black_binary
یک شنبه 12 آذر 1391, 18:22 عصر
........!؟
ایده تابع درسته. ولی
کد شما که یک لینک آدرس با چندتا کوئری استرینگ هست رو چطوری میشه توی تابع گذاشت
و ازش استفاده کرد؟