PDA

View Full Version : مبتدی: درخواست Components

vB.N3T
چهارشنبه 08 آذر 1391, 21:56 عصر
سلام
دوستان چند Components دکمه تکس باکس و تم برای زیبا سازی برنامه میخوام
اینا که تو سایت بود دانلود کردم

r_s1389@yahoo.com
چهارشنبه 08 آذر 1391, 23:49 عصر
مثلا کدوم ها رو دانلود کردی
1 : دات نت بار
2 : جانوس
3 : تلریک
و......................

masoodz
پنج شنبه 09 آذر 1391, 00:19 صبح
سلام دوست من
من تو برنامم از dotnetbar استفاده می کنم . کامپوننت خوبیه

samadblaj
پنج شنبه 09 آذر 1391, 00:25 صبح
دوستان کامپوننتی های سراغ ندارید با حجم زیر یک مگ برای کار روی گرافیک پروژه به هر شکل که باشه مشکل نداره فقط حجمش پایین باشه...
ممنونم

vB.N3T
پنج شنبه 09 آذر 1391, 00:58 صبح
من الان دارم از KryptonSuite4.1.1 اسفاده میکنم ..ممنون میشم چند تای دیگه بدید
یه سوال دیگه من اگه پروژمو ببرم رو یه سیستم دیگه ادامه بدم باید رو اون سیستم هم KryptonSuite4.1.1 رو نصب کنم ؟؟

samadblaj
پنج شنبه 09 آذر 1391, 01:15 صبح
یه سوال دیگه من اگه پروژمو ببرم رو یه سیستم دیگه ادامه بدم باید رو اون سیستم هم KryptonSuite4.1.1 رو نصب کنم ؟؟

نه نیازی نیست فایل های مورد نیاز کنار پروژه الصاق میشند و دیگه نیاز به دخالت به صورت دستی نیست...

masoodz
پنج شنبه 09 آذر 1391, 09:26 صبح
آیا این چیزی که گفتید برای dotnetbar هم صدق می کنه . چون برای انتقال به کامپیوتر دیگه باید برنامه odtnetbar حتما نصب باشه . این یه مشکل عمدس
نه نیازی نیست فایل های مورد نیاز کنار پروژه الصاق میشند و دیگه نیاز به دخالت به صورت دستی نیست...

samadblaj
پنج شنبه 09 آذر 1391, 10:46 صبح
آیا این چیزی که گفتید برای dotnetbar هم صدق می کنه . چون برای انتقال به کامپیوتر دیگه باید برنامه odtnetbar حتما نصب باشه . این یه مشکل عمدس
نه اصلا نیازی نیست کامپوننت در کنار سورس قرار میگیره دیشب سورسی در اختیارم بود که بلکل از dotnetbar استفاده شده بود...

masoodz
پنج شنبه 09 آذر 1391, 20:14 عصر
پس چرا وقتی من برنامه ای که الان دارم روش کار میکنم می برم تو یه سیستم دیگه که dotnetbar روش نصب نیست میگه نمی تونه این کامپوننت ها رو پیدا کنه ؟
نه اصلا نیازی نیست کامپوننت در کنار سورس قرار میگیره دیشب سورسی در اختیارم بود که بلکل از dotnetbar استفاده شده بود...

samadblaj
پنج شنبه 09 آذر 1391, 20:19 عصر
پس چرا وقتی من برنامه ای که الان دارم روش کار میکنم می برم تو یه سیستم دیگه که dotnetbar روش نصب نیست میگه نمی تونه این کامپوننت ها رو پیدا کنه ؟
دلیلی این مشکلتون رو نمیدونم ولی عوامل زیادی داره مهمترینش هم اینکه نسخه های فعلی یا پایین تر از 2010 این کامپوننت با دات نت 4 مشکل دارن و خطا میدن...
نسخه ی جدیدش رو در جریان نیستم و شما باید از نسخه بالاتر استفاده کنید.
و برای تست این عمل هم میتونید یه برنامه باهاش بنویسید و پوشه bin یا نصبش رو هر جا دوست داشتید ببرید و هیچ مشکلی نخواهد داشت.