PDA

View Full Version : سوال: قطع کردن اینترنت

ferankyy
پنج شنبه 09 آذر 1391, 11:31 صبح
با سلام

چطور میتونم با استفاده از C# اینترنت رو که مستقیم از داخل مودم وصل شده را قطع کنم ؟

Farshid007
پنج شنبه 09 آذر 1391, 11:36 صبح
یعنی یه مودم ADSL داری که وقتی روشن میشه به صورت اوتو کانکت میشه
بعد تو می خواهی اینترنت موردم رو قطع کنی؟
یا ارتباط بین مودم و کامپیوتر رو قطع کنی؟

ferankyy
شنبه 11 آذر 1391, 09:15 صبح
یعنی یه مودم ADSL داری که وقتی روشن میشه به صورت اوتو کانکت میشه
بعد تو می خواهی اینترنت موردم رو قطع کنی؟
یا ارتباط بین مودم و کامپیوتر رو قطع کنی؟
بله درسته ، من میخوام اینترنت مودم رو قطع کنم .

es.es.es
شنبه 11 آذر 1391, 16:14 عصر
سوال منم هست

hossein_sh2008
شنبه 11 آذر 1391, 16:45 عصر
با سلام
.براي انجام اين كار ابتدا برنامه Notepad را باز كنيد.سپس متن زير را در آن تايپ نماييد :

rundll32 iedkcs32.dll,CloseRASConnections
در تایپ آن به فواصل ميان كلمات و علائم دقت كني و یا بهتر است که آن را مسقیما کپی نمایید.
سپس از منوي فايل گزينه Save را انتخاب كرده و در يك مسير دلخواه ( و مشخص ) آن را با نامي دلخواه و فقط با پسوند bat. ذخيره كنيد.

براي مثال autodisconnect.bat و سپس از برنامه Notepad خارج شويد.
سپس آن را در كنار برنامه بگذاريد و با دستورات سي شارپ آن را اجرا كنيد

System.Diagnostics.Process.Start("مسير فايل bat");

يا روش دوم:
با كد زير

System.Diagnostics.Process.Start("rasdial", "/disconnect")

aradrobo
پنج شنبه 21 دی 1391, 18:52 عصر
با سلام
.براي انجام اين كار ابتدا برنامه Notepad را باز كنيد.سپس متن زير را در آن تايپ نماييد :

rundll32 iedkcs32.dll,CloseRASConnections
در تایپ آن به فواصل ميان كلمات و علائم دقت كني و یا بهتر است که آن را مسقیما کپی نمایید.
سپس از منوي فايل گزينه Save را انتخاب كرده و در يك مسير دلخواه ( و مشخص ) آن را با نامي دلخواه و فقط با پسوند bat. ذخيره كنيد.

براي مثال autodisconnect.bat و سپس از برنامه Notepad خارج شويد.
سپس آن را در كنار برنامه بگذاريد و با دستورات سي شارپ آن را اجرا كنيد

System.Diagnostics.Process.Start("مسير فايل bat");

يا روش دوم:
با كد زير

System.Diagnostics.Process.Start("rasdial", "/disconnect")

این کار شما برای مودم های Dial UP , Blututh جوابگو هست . برای ADSL و وایرلس پاسخگو نمی باشد . لطفاً برای وایرلس را هم توضیح دهید . با تشکر

mehrdad1991h
پنج شنبه 21 دی 1391, 20:35 عصر
این کار شما برای مودم های Dial UP , Blututh جوابگو هست . برای ADSL و وایرلس پاسخگو نمی باشد . لطفاً برای وایرلس را هم توضیح دهید . با تشکر

اگر قراره که اینجوری کار کنن و فقط به دایال اپ و کانکشن های اینترنت مثل وی پی ا... جواب بده خوب از dll که هست DotRas استفاده کنن خیلی خیلی راحت ترن
فقط کافیه dll را اضافه کنن و دستور قطع را بزنن
ولی ایشون میخوان ADSL داخل مودم قطع بشه یعنی اینجور که من فهمیدم میخوان اگر یه گوشی با مثلا وایرلس به مودم وصل شد اینترنت نداشته باشه
با روش شما و روش من فقط ارتباط اینترنت بین کامپبوتر و مودم قطع میشه مثل این میمونه که Local Area Connection را در ویندوز دیسیبل کرده باشیم.......

من روش این عمل را نمیدونم ولی طبق چیزی که گفتن خواستم واضح تر گفته باشم

reza1011
پنج شنبه 21 دی 1391, 20:57 عصر
کلا توی کد های بالا فقط کانکشن ها قطع می شوند !!.
مثل (dial-up -V P n-PPOEو...) ولی وقتی مودم روی مد Routing یا Auto connect هست شما با زدن کابل شبکه به مودم تنظیمات DHCP روی LAN ویندوز اتوماتیک اعمال میشه و اینترنت دریافت می کنید پس کانکشن ای ساخته نمیشه که با دستورات بالا قطع بشه
میشه به مودم دسترسی پیدا کرد و دستور Reset Factory داد که برای هر مودم متفاوت هست و دشوار
راه ساده تر اینه که با یه میان بر Local Area Connection رو Disable کنید.

ferankyy
دوشنبه 25 دی 1391, 21:32 عصر
کلا توی کد های بالا فقط کانکشن ها قطع می شوند !!.
مثل (dial-up -V P n-PPOEو...) ولی وقتی مودم روی مد Routing یا Auto connect هست شما با زدن کابل شبکه به مودم تنظیمات DHCP روی LAN ویندوز اتوماتیک اعمال میشه و اینترنت دریافت می کنید پس کانکشن ای ساخته نمیشه که با دستورات بالا قطع بشه
میشه به مودم دسترسی پیدا کرد و دستور Reset Factory داد که برای هر مودم متفاوت هست و دشوار
راه ساده تر اینه که با یه میان بر Local Area Connection رو Disable کنید.
خیلی ممنون از جوابتون .
اما این راه جالبی نیست ، چون ما فقط میخواهیم اینترنت را قطع کنیم نه دسترسی به کل شبکه را .

hamedAdmin
سه شنبه 26 دی 1391, 09:09 صبح
سلام
معمولا آی پی مودمهای ADSL هست 192.168.1.1
شما به نظر من یه کاری میشه بکنید که به هر حال ارتباط این آی پی رو باسیستم خودت قطع می کنه و اون هم استفاده از System.Net.Sockets (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.net.sockets.aspx) هستش.بعدشم:
Socket client = new Socket(AddressFamily.InterNetwork, SocketType.Stream, ProtocolType.Tcp);
client.Disconnect(true);