PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کار با گرید | ریختن یک ستون در ستون ساخته شده ی دستی ؟

samadblaj
پنج شنبه 09 آذر 1391, 14:41 عصر
سلام دوستان چند تا سوال داشتم...

1 : یه ستون به صورت دستی به نام id به گرید اضاف کردم ولی وقتی از طریق کد جدول رو بایند به گرید میکنم فیلدid دو تا دارم چطور میتونم فیلد رو یکی کنم (یعنی اطلاعات ستون id جدولم که بایند شده توی فیلد id که به صورت دستی قزاز دادم قرار بگیره )؟

2 : یه کامبو توی گریدم دارم میخوام از طریق کد بهش مقدار بدم به چه شکله | یا ایندکسش رو تغییر بدم؟

میخوام از روی گرید اطلاعات رو ویرایش کنم کسی نمونه ای پروژه ای کلاسی نداره در اختیارم بذاره؟

با تشکر

samadblaj
پنج شنبه 09 آذر 1391, 16:50 عصر
ممنونم دوست من از لطفتون کامل بود فقط قسمت اول درست عمل نمیکنه؟
گرید من یک ستون بیشتر نداره به نام مثلا number که به صورت دستی بهش اضاف کردم میخوام وقتی جدول به گرید رو توسط یک دکمه باند کردم به گرید . حالا میخوام اطلاعات id (که در جدولم بوده) ریخته بشه توی number.
امیدوارم متوجه شده باشید نشدید بگید تا با عکس قرار بدم.

samadblaj
پنج شنبه 09 آذر 1391, 16:51 عصر
ممنونم دوست من از لطفتون کامل بود فقط قسمت اول درست عمل نمیکنه؟
گرید من یک ستون بیشتر نداره به نام مثلا number که به صورت دستی بهش اضاف کردم میخوام وقتی جدول به گرید رو توسط یک دکمه باند کردم به گرید . حالا میخوام اطلاعات id (که در جدولم بوده) ریخته بشه توی number.
امیدوارم متوجه شده باشید نشدید بگید تا با عکس قرار بدم.

veniz2008
پنج شنبه 09 آذر 1391, 17:13 عصر
از Edit Columns برید و اون ستون رو انتخاب کنید. ستونی رو که به گرید اضافه کردید یک خاصیت داره به نام DataPropertyName که باید برابر با نام فیلد جدولتون قرار بدید. یعنی اگر اسم اون فیلد در جدولتون id هست شما هم برای DataPropertyName باید id رو بنویسید.