PDA

View Full Version : طریقه اضافه کردن پایگاه داده به پروژه برنامه و استفاده از آن

izanlo
جمعه 10 آذر 1391, 09:05 صبح
سلام دوستان
چطوری میتونم بانک اطلاعاتی خودم رو به پروژه م اضافه کنم به طوری که بتونم ازش setupدرست کنم و اگه رو یک سیستم دیگه بردم پایگاه داده هم باهاش باشه و چطوری از این پایگاه داده استفاده کنم منظورم کدنویسی هاشه. با زبان سي شارپ و پايگاه اكسس و SQL.

izanlo
شنبه 11 آذر 1391, 10:10 صبح
کسی از دوستان نمی خواد جواب منو بده!!!!!

izanlo
شنبه 11 آذر 1391, 18:08 عصر
دوستان....................:ناراحت:

mhdhp86
شنبه 11 آذر 1391, 18:12 عصر
فکر کنم باید کپی کنی تو فولدری که نصب میکنی.

izanlo
دوشنبه 13 آذر 1391, 10:22 صبح
به برنامه م اضافه کردم ولی نمی دونم تو کد نویسی هام چطور ازش استفاده کنم! آیا باید همونطوری که به صورت مستقیم به SQL وصل میشم تو برنامه هم همونطوری وصل شم منظورم آدرسی هست که باید بهش بدم تا به پایگاه داده وصل شه(connection string).

ali_habibi1384
دوشنبه 13 آذر 1391, 11:49 صبح
بايد بصورت محلي بهش وصل بشيد و از مسير كنار فايل اجرايي آدرس دهي رو شروع كنيد. در اين مورد زياد توي سايت در موردش بحث شده اگر جستجو كنيد پيدا ميكنيد، واسه همين كسي جوابتونو نميده(رعايت مقررات سايت )

izanlo
پنج شنبه 16 آذر 1391, 21:59 عصر
دوست عزیز یکم بیشتر توضیح بدید دقیقا متوجه منظور شما نشدم من یک مبتدی هستم لطفا از صفر شروع کنید.

sasanrstm
جمعه 17 آذر 1391, 00:07 صبح
تو گوگل سرچ کن آموزش تصویری ساخت ستاپ سی شارپ کلی اموزش گیرت میاد حتی تو خود همین سایت هست اما لینکش یادم رفته فقط کانکشن استرینگ دیتابیس رو باید تغییر بدی ودر ضمن فایل دیتابیس رو ا تو soulation explor اضافه کن کدی که تو قسمت app میزاره اونو تو کانکشن استرینگ داخل پروزژت بزار.

SqlConnection con1 = new SqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\namedatbaset.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True

موفق باشی اگه نتونستی پیام خصوصی بده با ایمیلت برات بفرستم.