PDA

View Full Version : حرفه ای: تغییر IP مربوط به Request و ارسال به سرور

Amin.Kheirzadeh
شنبه 11 آذر 1391, 08:55 صبح
با سلام.

من میخواهم قبل از ارسال بک درخواست به سمت سرور IP آن را تغییر دهم و سپس آن را به سمت سرور ارسال کنم.

هدف از این کار این است که:

از سروری که دارای IP Filtering هست بتوانم فقط با یک IP عبور کنم.

ممنون.

hamed_hossani
شنبه 11 آذر 1391, 21:24 عصر
سلام
فکر می کنم شما باید از httpModule و یا از فایل ashx استفاده کنید
مثل زمانی که url rewriting انجام می دهیم.

Amin.Kheirzadeh
یک شنبه 12 آذر 1391, 08:03 صبح
خب برای این کار باید چکار کرد؟

ببینید من برای کار با سایتی که دارای IP Filter هست از Proxy Server ی که خودم نوشتم استفاده میکنم. یعنی Request ها رو میگیرم، میفرستم به Proxy Server م بعد packet ها رو بدست میارم. اما مسئله اینجاست که این کار فقط 1 بار جواب میده چرا؟ چون کلیه ی Request ها رو من در حالت localhost چاپ میکنم یعنی عملا ارتباط با سرور اصلی قطع میشه! حالا برای اینکه توی صفحه ی جاری بک کد Server Side فراخوانی بشه به مشکل بر میخوریم چون سرور عملا عوض شده. راه حلش در حال عادی خیلی ساده است، اونم با استفاده از داده های POST ایجاد شده و URL ی که ازش اومدیم توی localhost اما برای حالتی که من میخوام، مشکل اینجاست که سایت IP Filtering روش اعمال شده و برای این کار حتما باید یا IP مبدا رو تغییر داد یا از راه کار دیگه ای استفاده کرد. در ضمن در پروژه ی مورد نظر من، از یک مرورگری که با QT نوشته شده استفاده میکنم که اون هم کاملا در اختیار خودمه.
در هر صورت خوشحال میشم اگه دوستان بتونن در این موضوع که فکر میکنم موضوع بسیار جدیدیه همفکری کنن.
ممنون