PDA

View Full Version : آپلود بانک ساخته شده با sql2005 همراه سایتم روی هاست

mohsen4707
شنبه 11 آذر 1391, 14:56 عصر
باسلام.
بنده یه سایتی طراحی کرده ام که بانک نیز دارد ولی در زمان آپلود بر روی هاستم پیغام خطا می دهد در صورتی که هاستم بان sql2005 را نیز ساپورت میکنه. ولی من برای متصل شدن به بانکم از دستور

string constr = "data source=(local);database=mohsen2;Integrated Security=true;";
استفاده کرده ام . بنظر شما مشکل بنده کجاست

خانم گل
شنبه 11 آذر 1391, 16:09 عصر
دقیقا چه خطایی میده و چجوری دیتابیس رو آپ میکنی؟

mohsen4707
شنبه 11 آذر 1391, 16:37 عصر
دقیقا چه خطایی میده و چجوری دیتابیس رو آپ میکنی؟
با سلام. ابتدا از قسمت Databases رو هاستم یه دیتا بیس ساختم سپس از قسمت آپلود Backup Manager به قسمت Database backup repository رفتم و فایل Backup رو آپلود کردم .
و این هم خطا <!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>باتشکر ویژه.

خانم گل
شنبه 11 آذر 1391, 16:43 عصر
<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>
منظورت اینه که با همچین خطایی روبرو میشی؟
اگه این خطا رو توی صفحه زردرنگ نمایش میده باید کد
<customErrors mode="Off"/> رو توی وب کانفیگت اضافه کنی تا اول مشخص بشه دقیقا چه خطایی رخ میده. خطایی رو که میده دوباره بفرست

mohsen4707
شنبه 11 آذر 1391, 17:29 عصر
منظورت اینه که با همچین خطایی روبرو میشی؟
اگه این خطا رو توی صفحه زردرنگ نمایش میده باید کد
<customErrors mode="Off"/> رو توی وب کانفیگت اضافه کنی تا اول مشخص بشه دقیقا چه خطایی رخ میده. خطایی رو که میده دوباره بفرست
باسلام.
بک آپ بانکم رو حذف کردم و دوباره آپلودش می کنم این پیغام رو میده

Warning: All existing database data will be replaced by data from restored backup file.
و زمانی که restoration می کنم دوباره این پیغام رو می ده
Error: dbbackup failed: Unable to restore database 'mohsen2'
Not valid backup
The media family on device 'C:\Windows\TEMP\localhost,8573\mohsen2\mp.rar' is incorrectly formed. SQL Server cannot process this media family.
VERIFY DATABASE is terminating abnormally.

خانم گل
شنبه 11 آذر 1391, 19:46 عصر
خوب من یه راه ساده تر بهت میگم. اگه sql server management داری به آدرسی که هاستت برای اتصال به دیتابیست بهت داده متصل شو تا بتونی دیتابیس خودت رو از توی sql server سیستم خودت ببینی. البته قبلش باید توی هاست، دیتابیس و یوزرش رو ساخته باشی. وقتی به دیتابیست متصل شدی خیلی راحت میتونی یه اسکریپت از دیتابیس اصلیت بگیری و روش اجرا کنی. دستکاری دیتابیست از این روش خیلی راحته.