PDA

View Full Version : حرفه ای: اسکنر تحت وب

myazdani
شنبه 11 آذر 1391, 19:02 عصر
سلام

درباره اسکنر تحت وب سوال داشتم . البته تو سایت سرچ کردم و تمام تاپیکها رو خوندم ولی به نتیجه نرسیدم چون خیلی از بحثها به نتیجه نرسیده بودن یا لینکاش از بین رفته بود.

النهایه به این لینک رسیدم که فکر کنم از همه راحت تره که اونم متاسفانه تحت ویندوز هست و نمیدونم چه جوری تحت وبش کنم

اگه کسی هست که موفق شده تو asp.net با اسکنر ارتباط برقرار کنه ما رو هم یه راهنمایی بکنه . کارم بدجور گیره

http://barnamenevis.org/showthread.php?155228-کار-با-اسکنØ

و آجرکم الله

Mani_rf
شنبه 11 آذر 1391, 19:20 عصر
بهت پیشنهاد میکنم که این کار رو از ابتدا نکنی چون خودت رو به دردسر میندازی. ببین اسکنر یک مفهوم کلاینت سایده در نتیجه خیلی منطقی نیست که شما بتونید اون رو از سمت سرور کنترل کنید! برای این کار باید از کامپاننت هایی استفاده کنی که تشخیص وجودشون روی کلاینت یک مرحله و بکار گیری اونها تو مرورگر های مختلف یک بحث دیگست. اگر به همه اینها اسکنر های چند برگی رو هم اضافه کنی میبینی که بهتره از کاربرت بخوای که فایل رو تو سیستم خودش با هر ابزاری که داره اسکن کنه و شما با یک فایل آپلودر ساده آپلودش کنید.

این رو هم درنظر بگیر که روش هایی که دوستان تو اون پست گفتن فقط به ویندوز محدود میشه و اگر سیستم عامل کاربر مثلا مک باشه کلا باید همه چیز رو فراموش کنی که باز این خودش یکجوره دیگه مفهوم وب رو زیر سوال میبره.

myazdani
شنبه 11 آذر 1391, 20:24 عصر
از راهنمایی تون ممنونم.

فکر کنم سوالمو خیلی بد و کلی مطرح کردم. من می خوام یه سیستم دبیرخانه تحت وب بنویسم و برای اسکن تصویر نامه ها نیاز دارم به اسکنر متصل بشم .

با این اوصاف راهکار چیه؟؟

DataMaster
شنبه 11 آذر 1391, 21:05 عصر
تا جایی که من نرم افزارهای اتوماسیون معروف مثل گام رو دیدم ، از یه سری ابزار و کامپوننت که روی سیستم کاربر نصب میشه بهره میبرن

myazdani
جمعه 15 دی 1391, 10:14 صبح
بعد از تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیدم
با توجه به اینکه کدهای موجود در اینترنت هر کدوم برای نوع خاصی از اسکنرها قابل استفاده هستن برای اینکه مشکل خاصی به وجود نیاد و کاربر هم بتونه به راحتی اسکنرش رو عوض کنه بهترین راه اینه که کاربر با هر برنامه و اسکنری که روی سیستمش نصب هست تصویر نامه رو اسکن کنه و برنامه فقط تصویر رو ذخیره کنه.

hyhy7766
دوشنبه 09 بهمن 1391, 17:22 عصر
با سلام من اسکن تحت وب را راه اندازی کرده ام و حاضرم در قبال دریافت مبلغی سورس آنرا تحویل بدهم شماره تماس:09355325636

mortezagt
جمعه 08 فروردین 1393, 16:06 عصر
با سلام من اسکن تحت وب را راه اندازی کرده ام و حاضرم در قبال دریافت مبلغی سورس آنرا تحویل بدهم شماره تماس:09355325636

مرد مومن مگه اینجا سوپر مارکته ؟

Masoudse7en
جمعه 08 فروردین 1393, 16:15 عصر
بعد از تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیدم
با توجه به اینکه کدهای موجود در اینترنت هر کدوم برای نوع خاصی از اسکنرها قابل استفاده هستن برای اینکه مشکل خاصی به وجود نیاد و کاربر هم بتونه به راحتی اسکنرش رو عوض کنه بهترین راه اینه که کاربر با هر برنامه و اسکنری که روی سیستمش نصب هست تصویر نامه رو اسکن کنه و برنامه فقط تصویر رو ذخیره کنه.

این باید کاره درستی باشه !