PDA

View Full Version : خطا در publish کردن وب سایت

aminmorteza
شنبه 11 آذر 1391, 21:47 عصر
سلام دوستان بنده میخوام سایتم رو پاپلیش بکنم وقتی رویه هاست میریزمش خطایی با این عبارت میده

Unrecognized attribute 'targetFramework'. Note that attribute names are case-sensitive

Line 60: </customErrors> Line 61: <globalization culture="fa-IR" uiCulture="fa-IR" requestEncoding="utf-8" responseEncoding="utf-8" fileEncoding="iso-8859-15"/> Line 62: <compilation debug="true" targetFramework="4.0" > Line 63: <assemblies> Line 64: <add assembly="System.Data.Linq, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=B77A5C561934E089"/>.

تویه یه سری از سایت های خارجی خوندم که به خاطر اینه که سایت رویه asp.net 2 هستش باید رویه asp.net 4 باشه یه همچین چیزی سایت من هم پایه اش از یک سایت که چند سال پیش نوشته شده بوده هستش که دیگه من تغییر ندارم و چیزهایی که مخواستم بهش اضافه کردم یه جا دیگه نوشته بود که تویه iis رویه سای کلیک راست کن و propertis رو بزن من این که رو میکنم اصلا propertis نداره من تویه ویندوز سون اینکار رو میکنم باید رویه ویندوز سرور باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

smm2006sh
شنبه 11 آذر 1391, 21:55 عصر
سلام
این خطا از ورژن ویژوال استادیو هست و میتونی targetFramework="4.0" را پاک کنی تا درست پابلیش بشه

یا علی

خانم گل
شنبه 11 آذر 1391, 21:56 عصر
برای اینکه فریم ورک سایتت رو از توی vs خودت بتونی عوض کنی از تو منوی website گزینه start option رو بزن و روی تب build کلیک کن. از گزینه target framework میتونی ورژنش رو عوض کنی. بعدش وب سایتت رو build کن

fakhravari
شنبه 11 آذر 1391, 21:59 عصر
اگر هاست شما net 2 است .
نمیتوانید Framework 4 را اجرا کنید.