PDA

View Full Version : یه حرفه ای Setub factory بیاد (نصب برنامه ای در انتهای کار)

Rasivell
یک شنبه 12 آذر 1391, 16:20 عصر
سلام دوستان

ابتدا بگم که من توی کارم به مشکل برخوردم دوستان گلم اصلانمیدونم چیکار کنم!!! هر کسی توی این برنامه حرفه ایه کمک کنه توی خیلی جاها تاپیک زدم ولی هر کسی امده اسپم داده فقط که مثلا برو از یه برنامه دیگهاستفاه کن!! اینجا فقط میخوام جواب سوالم رو بگیرم و نه .....

قربونتون برم مشکلم خیلی جدیه و کسی نیست کمکم کنه ،میخوام ته پروژه که نصب فایل تمام میشه، چند تا فایل رو پشت سرهم نصب کنم، اصلا چک هم نیاز نیست که ایا مثلا این فایل از قبل وجود داشته یا خیر ، فقط نصب کنه ، حالا اگر چک هم کنه قبلش که بهتر ولی عرض میکنم که مهم نیست

چطوری این کارو تواین برنامه بکنم؟؟ Setup Factory

omidparkour
جمعه 17 آذر 1391, 17:29 عصر
کاری نداره که توی خود برنامه همچین گرینه ای هست
خیلی راحته

Rasivell
شنبه 21 بهمن 1391, 11:43 صبح
خب دوست خوبم لطفا بگو از كدام گذينه اين كارو بكنم من كه چيزي پيدا نكردم

دوستان ديگه اگر مشكل بنده رو ميتونن حل كنن يك دنيا ممنون ميشم باور بفرماييد خيلي كارم گير اين مورده

SlowCode
شنبه 21 بهمن 1391, 14:28 عصر
سلام

میخوام ته پروژه که نصب فایل تمام میشه، چند تا فایل رو پشت سرهم نصب کنم
حتما بای بعد از نصب باشه؟ چه فرقی میکنه واسه شما؟ فایل هات رو بریز تو لیستش واسه اینکه سوال نکنه که جایگزین کنه یا نه روی فایل دابل کلیک کن و از قسمت پایین(overwrite) یکی از گزینه های Never overwrite existing file یا Always overwrite existing file رو انتخاب کن.
فقط هدفت رو از اون جمله بالایی بگو چون به نظرم چیز مهمی نمیاد. اگه مهمه بگو تا یه راهی واسش پیدا کنیم.

omidparkour
شنبه 21 بهمن 1391, 15:17 عصر
دوست عزیز دقیقا منم با همین مشکل سر پروژم درگیر بودم آخر سر توی قسمت Settingsیه گشتی زدم بالاخره گزینه ی مورد نظرمو پیدا کردم
حیف که تو سیستمم برنامشو ندارم مگر نه بهت گزینشو میگفتم

Rasivell
شنبه 21 بهمن 1391, 20:04 عصر
سلام

حتما بای بعد از نصب باشه؟ چه فرقی میکنه واسه شما؟ فایل هات رو بریز تو لیستش واسه اینکه سوال نکنه که جایگزین کنه یا نه روی فایل دابل کلیک کن و از قسمت پایین(overwrite) یکی از گزینه های Never overwrite existing file یا Always overwrite existing file رو انتخاب کن.
فقط هدفت رو از اون جمله بالایی بگو چون به نظرم چیز مهمی نمیاد. اگه مهمه بگو تا یه راهی واسش پیدا کنیم.

پروژه من گيم هستش! ميخوام بازي كه نصب شد مثل اين شركتا كه بازي هاشون اينطوريه ، پشت سر هم دايركتس ، كتابخانه سي پلاس پلاس اوپن جي ال و... رو نصب كنه چك هم نكنه كه قبلا وجود داشته يا نه ساده و ساده فقط به ترتيبي كه من بهش ميدم از مسيري كه مشخص ميكنم نصب كنه ديگه!! در ضمن اصلا متوجه توضيحاتت نشده خيلي سطحي گفتي.. ببخشيد دوست خوبم

اين پايين و بالا و ليستش و اينا كجان ! :D من فايل هارو باهاش ستاب ميكنم فقط ديگه نميدونم اين ليستش كجاست كه من ستاب هاي ديگه رو بهش بدم تا پشت سر هم نصب كنه فكر كنم متوجه منظور من نشديد

اينطوري بگيد بهتره: مثلا توي فلان منو گذينه فلان مسير فلان.. البته بازم ببخشيد

Rasivell
شنبه 21 بهمن 1391, 20:04 عصر
دوست عزیز دقیقا منم با همین مشکل سر پروژم درگیر بودم آخر سر توی قسمت Settingsیه گشتی زدم بالاخره گزینه ی مورد نظرمو پیدا کردم
حیف که تو سیستمم برنامشو ندارم مگر نه بهت گزینشو میگفتم

اي بابا حيف شد كه ولي اشتباه ميكني فكر كنم چون گذينه ستينگ رو من شخم زدم و چيزي نديدم مربوط به اين مساله باشه كاش ميتونستي نصبش كني يه ديد بزني بهم بگي تا صبح درستش كنم

SlowCode
شنبه 21 بهمن 1391, 23:07 عصر
وا:گیج:
ساده بود ها!
ببین روی فایلی که میخوای وقتی نصب میشه سوال نکنه که جایگزین کنه یا نه دابل کلیک کن بعد یه پنجره ای مثل این میاد:

http://upload.tehran98.com/img1/dj3v5w6t8x1kn31yw5e.jpg

اون قسمت آبی رو میگفتم.
فهمیدم چی گفتی بزار روش فکر کنم بهت میگم.:چشمک:

Rasivell
یک شنبه 22 بهمن 1391, 01:37 صبح
متشكرم ولي حق با من بود و شما منظور بنده رو درست متوجه نشده بويد ، شكر خدا مثل هميشه لطفش شامل حال ما شد و امارشو در اوردم! راستش تا حالا اينقدر كندوكاوش نكرده بودم شخمش زدم و مثل هميشه زبان كمكم كرد تا متوجه شدم مساله چيه! و بايد براش اكشن بنويسي كه ته فايل پشت سر هم نصب كنه چيزايي كه ميخواي و ... درست شد در هر صورت متشكرم و ايني كه شما ميگي اصلا يه مورد ديگه است و كاربردش براي فايل هاي خود ستاب شماست! :)