PDA

View Full Version : کلیک به صورت خودکارروی hyperlink با نوشتن کد در button

aminie
یک شنبه 12 آذر 1391, 16:47 عصر
سلام
در پروژم یک button و یک hyperlink دارم ، دنبال کدی هستم که در button بنویسم و بتواند بصورت خودکار روی hyperlink کلیک کنه.در واقع میخوام وقتی روی button کلیک میکنم کدی داشته باشم که مثل این بمونه که روی hyperlink کلیک شده.منظورم رویداد کلیک نیست برای hyperlink کدی نوشتم که با کلیک روی آن یک function فراخوانی می شود در قسمت click کدی ننوشتم، این تابع با کلیک کردن رویhyperlink فعال می شود.حالامیخوام ی کدی داشته باشم که به صورت خودکار روی hyperlinkکلیک کنه تا function فعال بشه
ممنونم

malloc
یک شنبه 12 آذر 1391, 17:42 عصر
اگه بجای hyperlink از link button استفده کنی خیلی راحت میشیا

aminie
یک شنبه 12 آذر 1391, 18:03 عصر
اگه بجای hyperlink از link button استفده کنی خیلی راحت میشیا
ممنون
اگر linkbutton بزارم چه کدی در button باید بنویسم تا مثل این بمونه که روی linkbutton کلیک شده تا بتواند function رو اجرا کنه؟

malloc
یک شنبه 12 آذر 1391, 18:35 عصر
شما میتونی چیزی که تا حالا تست کردی و بزاری

کد رو بزاری بهتر میشه فهمید موضوع چیه؟؟

aminie
یک شنبه 12 آذر 1391, 18:53 عصر
شما میتونی چیزی که تا حالا تست کردی و بزاری

کد رو بزاری بهتر میشه فهمید موضوع چیه؟؟
دنبال کدی هستم که داخل button بنویسم وقتی روش کلیک شد به صورت خودکار روی linkbutton یا hyperlink کلیک کنه.

malloc
یک شنبه 12 آذر 1391, 19:42 عصر
ببین اگه منظورت از کلیک کنه همون رفتن به صفحه مقصده خوب کاری نداره که .

اما اگه منظورت اینه که با کلیک روی button کدهای جاوا اسکریپتی که برای Link نوشتی اجرا بشه بازم کاری نداره که .

حالا اگه منظورت اینه که با کلیک روی button کدهای سمت سرور که برای LinkButton نوشتی اجرا بشه بازم کاری نداره .

حالا بگو منظورت کدومشونه؟؟؟

fakhravari
یک شنبه 12 آذر 1391, 20:12 عصر
شما با این کد میتونید از طریق یک کد جاوا اسکریپت از سمت سرور اجرا کنید.
public static void CodeBehin_Script(string function, Page ThisPage)
{
ThisPage.ClientScript.RegisterStartupScript(ThisPa ge.GetType(), "msg", function, true);
}
مثلا
function reload() {
CodeBehin_Script("reload()",this);