PDA

View Full Version : انتقال کاربر به صفحه 2 برای عمل سرچ و برگشت به صفحه اول ،بدون اینکه فیلدهای پرشده صفحه 1 پاک بشه

shocraneh
دوشنبه 13 آذر 1391, 08:31 صبح
سلام کاربر توdefault1 یه سری فیلدها رو پر کرده .حالا برای وارد کردن مثلا کد شهرستان نیاز داره که سرچ بزنه . کاربر با کلیک یه دکمه به default2 منتقل میشه وبر اساس نام شهرستان سرچ میزنه .حالا باید به صفحه اول منتقل بشه و بقیه فیلدها رو پرکنه.
1-نباید اطلاعاتی که پر کرده پاک بشه
2-تکس مورد نظر به محض بسته شدن پیج2 پر شه(من باsession منتقل می کنم)
هرکاری میکنم هر دو با هم محقق نمیشه.دوستان چه نظری ارند؟ ممنون

ya30ien2
دوشنبه 13 آذر 1391, 09:26 صبح
میتونی برای جستجو در مورد یک موضوع مثلا کد شهرستان
یک پنل بزاری در زیر همون کد شهرستان و چیزهایی رو که برای جستجو لازم داری در اون قرار بدی و رفرش رو کنترل کنی
و اون رو در حالت عادی مخفی قرار بدی و به کاربر در صورت نیاز اون رو نمایش بدی تا جستجو رو انجام بده و تیجه رو براش نمایش بدی و بعد از اتمام کار دوباره مخفی کنی
فکر میکنم خیلی هم جالبتر باشه

shocraneh
دوشنبه 13 آذر 1391, 17:04 عصر
باتشکر ولی با این شیوه موافق نیستم .وقتی پنل نمایش داده میشه صفحه خیلی شلوغ میشه

behzad1367
دوشنبه 13 آذر 1391, 17:36 عصر
قبل از اینکه وارد صفحه search بشی همه مقادیر تکست باکسات رو توی یه آرایه ذخیره کن و اون آرایه رو بریز توی Session دوباره وقتی که به صفحه 1 برگشتی اطلاعات رو از Session بخون و مقادیر هر تکست باکس رو بزار داخل خودش.

ali9698
دوشنبه 13 آذر 1391, 20:24 عصر
با session کارت راه میفته البته فکر نمیکنم کاری که میخوای انجام بدی زیاد جالب باشه ها:متفکر:

ali9698
دوشنبه 13 آذر 1391, 20:25 عصر
قبل از اینکه وارد صفحه search بشی همه مقادیر تکست باکسات رو توی یه آرایه ذخیره کن و اون آرایه رو بریز توی Session دوباره وقتی که به صفحه 1 برگشتی اطلاعات رو از Session بخون و مقادیر هر تکست باکس رو بزار داخل خودش.
یه سوال دوست عزیز
چطور میشه آرایه رو توی session اد کرد؟ من قبلا با session کار کردم اما هر متغیر که میخوام بریزم توی session جداگانه به session اضافه میکردم

myazdani
دوشنبه 13 آذر 1391, 20:33 عصر
session دو تا اور لود داره اور لود اولی index میگره که می تونه همون شمارنده حلقه و آرایه ای که میخواهیم تو session بریزیم باشه.
دومین اورلودش هم همونه که شما استفاده می کنی که می تونی نام به session ات اختصاص بدی.

ali9698
دوشنبه 13 آذر 1391, 20:37 عصر
الان متوجه شدم. من همیشه از دومی استفاده میکردم

shocraneh
سه شنبه 14 آذر 1391, 20:33 عصر
با سلام وتشکر من موافق نظر دوستان نیستم. تو سرچ هام به این نتیجه رسیدم که از update panel و multi view استفاده کنم .هنوز فرصت نکردم امتحان کنم .احتمالا جواب میده

behzad1367
سه شنبه 14 آذر 1391, 21:27 عصر
با تشکر.من هم موافق نظر ما نیستم.با این کار پردازش رو سنگین می کنید.اگه میخاید از آژاکس استفاده کنید بهتره آژاکس رو به صورت دستی پیاده سازی کنید.این طوری نیازی به update panel و multi view ندارید

ali9698
سه شنبه 14 آذر 1391, 22:13 عصر
با تشکر.من هم موافق نظر ما نیستم.با این کار پردازش رو سنگین می کنید.اگه میخاید از آژاکس استفاده کنید بهتره آژاکس رو به صورت دستی پیاده سازی کنید.این طوری نیازی به update panel و multi view ندارید
منظورتون همون جی کوئری هستش؟

shocraneh
چهارشنبه 15 آذر 1391, 11:14 صبح
با آجاکس خیلی آشنایی ندارم