PDA

View Full Version : تایپیک مخصوص سوالات دانشجویی .

harani
دوشنبه 13 آذر 1391, 13:12 عصر
با سلام خدمت دوستان لطفاً این تایپیک رو پاک نکنید .
من با خودم گفتم الان که فصل امتحان دانشجوهاس و خیلی از ما ایرانی هام شب امتحانی هستیم . خیلی از این انتشاراتی ها و کسبه های مربوطه میدونن که خیلی از دانشجوها به اونها در این فصل مراجعه میکنن میانو برای انجام واقعاً پروژه هایی که واقعاً 10 خط م نمیشه پولهای بیخودی میگیرن .
بعضی از دانشجو هام خدا شاهده میان رو مسئله فکر میکنن و واقعاً به نتیجه ای نمیرسن. چه اشکالی داره که منی که کمی از اونها باتجربه ترم بیام بهشون کمک کنم . تا هم جلوی عده ای سود جو رو بگیرم و هم شاید بتونم بهشون یه انگیزه ای بدم . تا بعدن شاید همین آدم یکی از بزرگان برنامه نویسی شد .چه اشکالی داره ؟ گره از کار خلق خدا باز کردن از بهترین اعمال است .

اگه مدیران و یا سایر دوستان با تایپیک سوال دانشجویی برخورد کردن از اونها بخوان که تو این تایپیک فقط سوال کنن
باور کنید من دنبال این ستاره ها نیستم .هر کی هم که دوست داشت جواب بده . امیدوارم که همگی موافق باشن .

ali_habibi1384
سه شنبه 14 آذر 1391, 08:07 صبح
با سلام خدمت دوستان لطفاً این تایپیک رو پاک نکنید .
من با خودم گفتم الان که فصل امتحان دانشجوهاس و خیلی از ما ایرانی هام شب امتحانی هستیم . خیلی از این انتشاراتی ها و کسبه های مربوطه میدونن که خیلی از دانشجوها به اونها در این فصل مراجعه میکنن میانو برای انجام واقعاً پروژه هایی که واقعاً 10 خط م نمیشه پولهای بیخودی میگیرن .
بعضی از دانشجو هام خدا شاهده میان رو مسئله فکر میکنن و واقعاً به نتیجه ای نمیرسن. چه اشکالی داره که منی که کمی از اونها باتجربه ترم بیام بهشون کمک کنم . تا هم جلوی عده ای سود جو رو بگیرم و هم شاید بتونم بهشون یه انگیزه ای بدم . تا بعدن شاید همین آدم یکی از بزرگان برنامه نویسی شد .چه اشکالی داره ؟ گره از کار خلق خدا باز کردن از بهترین اعمال است .

اگه مدیران و یا سایر دوستان با تایپیک سوال دانشجویی برخورد کردن از اونها بخوان که تو این تایپیک فقط سوال کنن
باور کنید من دنبال این ستاره ها نیستم .هر کی هم که دوست داشت جواب بده . امیدوارم که همگی موافق باشن .
قبل از هر چيز اهداف سايت رو در نظر بگيريد كه آموزش برنامه نويسي هست نه انجام پروژه واسه كسايي كه نميدونن كد نويسي چيه.خب من بعضا ديدم واسه انجام پروژه دانشجويي خودشون تلاش ميكنن و فقط اينجا اشكالاتشونو ميپرسن و كسي هم در اين رابطه بحثي نداره و مديران هم مشكلي با اين مسئله ندارن اما اينكه ما بيايم و يه پروژه واسه يه دانشجو انجام بديم كه به اون كافينتيه پول نده و اين وسط طرف رو فقط به ماهي خوردن عادت بديم (ميشه خيانت و نه گره از كار كسي باز كردن)اصلا فكر خوبي نيست و واسه همين پروژه دانشجويي خلاف مقررات سايته.
اگر منظورتون اين باشه من مخالفم.

maythammsp2000
سه شنبه 14 آذر 1391, 08:20 صبح
نظر دوست خوبمون HARANI انجام پروژه های دانشجویی نیست.کمک به حل اوناست.من با ایشون موافقم.

ali_habibi1384
سه شنبه 14 آذر 1391, 08:37 صبح
نظر دوست خوبمون HARANI انجام پروژه های دانشجویی نیست.کمک به حل اوناست.من با ایشون موافقم.
اگر منظورشون اينه ، خب اينكه ديگه گفتن نداره همين الآنش هم ميان و مطرح ميكنن و سوال جوابا انجام ميشه كسي هم مخالفتي نداره!!!
همين الآن اگر از خود طرف بپرسيد 50% سوالات دانشحويي هست چرا كه در پروژه هاي واقعي مسالي فراتر پيش مياد و طرف نميتونه اينجا منتظر پاسخ كاربران بشينه و اونو از سايتهاي خارجي پيدا ميكنه.

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 14 آذر 1391, 11:10 صبح
سلام.
من نمیدونم یک مطلب رو باید بارها تذکر و اخطار بدیم و برخورد کنیم بازم دوستان رعایت نمیکنند و مدام اعتراض میکنند که سطح علمی برنامه نویس کاهش پیدا کرده.
دوستانی که شب امتحانی هستن زحمت بکشن یک حل المسائل بخرند و تمارین اونو حل کنند یا در اینترنت دنبال کدها بگردند.
اگر واقعا دارند نرم افزار میخونند و توان یک جستجوی ساده هم ندارن( که بارها خودم به این مطلب برخورد کردم) خواهشا دور این رشته رو خط بکشند و حداقل اسم مهندسین نرم افزار رو خراب نکنند.

این تاپیک هم قفل خواهد شد.خواهشا در این مورد تاپیکی ایجاد نکنید چون بدون هیچ توضیحی حذف خواهد شد.

موفق باشید.