PDA

View Full Version : مبتدی: درخواست راهنمایی درباره sttrin.format

myazdani
دوشنبه 13 آذر 1391, 18:16 عصر
سلام

می خوام داخل String.format تگ html بذارم برای اینکه زمان اجرا کنترل معادل اون کد رو نشون بده. ولی نشون نمیده و نوشته ام رو عینا تو زمان اجرا نشون میده فقط پارامترها رو جایگزین می کنه.

کسی می دونه علت چیه؟؟:متفکر:

اینم کدم:

Btn.Text =

String.Format("<a href=\"{0}\">{1}</a>","Me.aspx","mitra" );

میاد به جای 0 و 1 مقدار هامو می نویسه ولی خود تگ a href.... رو هم نشون میده!

متشکرم

Mani_rf
دوشنبه 13 آذر 1391, 19:53 عصر
خب شما داری به یک دکمه میگی که نوشته داخلش اون باشه! اونم دقیقا داره کاری که ازش خواستی رو انجام میده. اگر دکمه ای که داری ازش استفاده میکنی سرور ساید قرار عمل کنه باید تو رخداد کلیکش از Response.Redirect استفاده کنی و کاربر رو به صفحه مورد نظر بفرستی.

myazdani
دوشنبه 13 آذر 1391, 20:28 عصر
بله البته

متشکرم

اما نمی خوام اینجور باشه! میخوام به جای نوشتن a href..... یک لینک روی دکمه یا لیبل باشه بره به صفحه me.aspx و متنش هم مثلا mitra باشه!! اینجوری که باشه دیگه کد نویسی سرورسایدی هم نمی خواد . مثل یه لینک معمولی کار میکنه. یه همچین چیزی وجود داره و تو همین سایت برا درست کردن منوی داینامیک ازش استفاده کردن و دیگه کدنویسی هم نمی خواد.

نمی دونم چه جوری این دستور تصحیح کنم که به این شکل عمل کنه!!

sasanrstm
سه شنبه 14 آذر 1391, 00:07 صبح
بله البته

متشکرم

اما نمی خوام اینجور باشه! میخوام به جای نوشتن a href..... یک لینک روی دکمه یا لیبل باشه بره به صفحه me.aspx و متنش هم مثلا mitra باشه!! اینجوری که باشه دیگه کد نویسی سرورسایدی هم نمی خواد . مثل یه لینک معمولی کار میکنه. یه همچین چیزی وجود داره و تو همین سایت برا درست کردن منوی داینامیک ازش استفاده کردن و دیگه کدنویسی هم نمی خواد.

نمی دونم چه جوری این دستور تصحیح کنم که به این شکل عمل کنه!!
سلام دوست خوبم منظورت رو من متوجه نشدم اما اگه می خوائی یه ایمیل بفرستی که دگمش به اسم mitra باشه وو قتی کاربر روش کلیک کرد بیا د به صفحه ایکه می خوائی بگو کدشو برات بزارم

fakhravari
سه شنبه 14 آذر 1391, 00:45 صبح
روی دکمه که نمیتونید روی لیبل بزارید

myazdani
سه شنبه 14 آذر 1391, 09:41 صبح
بله درسته
عجالتاً نمی دونم چه جوری با این دستور لینک تولید کنم!!!

myazdani
سه شنبه 14 آذر 1391, 09:50 صبح
:متفکر:
سلام دوست خوبم منظورت رو من متوجه نشدم اما اگه می خوائی یه ایمیل بفرستی که دگمش به اسم mitra باشه وو قتی کاربر روش کلیک کرد بیا د به صفحه ایکه می خوائی بگو کدشو برات بزارم

نه عزیز

عکس پایین رو ببین . میخوام به جای اینکه رو دکمه ام بنویسه a href یه لینک درست کنه!

الان پارامترا رو جایگزین می کنه به درستی ولی لینک رو نمی سازه نمی دونم چرا!
95988

myazdani
سه شنبه 14 آذر 1391, 13:42 عصر
روی دکمه که نمیتونید روی لیبل بزارید

متشکرم

فکر کردم syntax دستورم مشکل داره که این خروجی رو تولید می کنه. الان که btn رو به lbl تبدیل کردم دیدم درست شد.

دانشمندی که از علم او بهره برند از هزار عابد برتر است. پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم)