PDA

View Full Version : سوال: کمک در مورد اجرا ContentPlaceHolder

ali_behshahr
سه شنبه 14 آذر 1391, 01:35 صبح
سلام من یه مستر پیج دارم و چندین صفحه aspx که از این مسترپیج استفاده می کنن
حالا من می خوام وقتی ContentPlaceHolder میخواد load بشه یه تصویر loading بیاد یعنی با ایجکس اجرا بشه و صفحه رفرش نشه

arefba
سه شنبه 14 آذر 1391, 07:02 صبح
خوب کار خوبی می کنی
مشکلت چیه ؟
تو همون مستر پیجت اون چیزی رو میخوای با جی کوئری و یا جاوا اسکریپت بنویس

ali_behshahr
سه شنبه 14 آذر 1391, 12:01 عصر
خوب همینو نمی دونم دیگه چه با چه دستوری

ali_behshahr
چهارشنبه 15 آذر 1391, 09:29 صبح
کسی نیست ما رو کمک کنه

malloc
چهارشنبه 15 آذر 1391, 09:51 صبح
منم سعی کردم نتونستم دقیقا چیزی که دوستمون میخواد و در بیارم . بازم اگه کسی هست که بلده جوابه کامل بده نه عین آقای Arefba فقط کلاس بزاره که بلدم اما چیزی نگه.

ali9698
چهارشنبه 15 آذر 1391, 09:58 صبح
سلام من یه مستر پیج دارم و چندین صفحه aspx که از این مسترپیج استفاده می کنن
حالا من می خوام وقتی ContentPlaceHolder میخواد load بشه یه تصویر loading بیاد یعنی با ایجکس اجرا بشه و صفحه رفرش نشه
دوست عزیز اگه منظورت رو درست فهمیده باشم شما میخوای کلا هیچ وقت توی سایتت صفحه ای رفرش نشه و همه صفحه ها توی یه صفحه اجرا بشه
این کار توی dream weaver از طریق frame ها قابل پیاده سازی بود و شما میتونید یه frame بندازین توی Update panel و آدرس صفحه ای که اون فریم میخواد نشون بده رو عوض کنین
اما برای این که موقع لود شدن یه عکس بیاد فکر کنم بتونید از خود رویدادهای update panel استفاده کنید (data binding و load)
البته یه کنترل به نام update panel animation extender هم توی ajax toolkit control هست که با اون هم میتونید به update panel انیمیشن اضافه کنید.
برای دانلود ajax toolkit control کافیه توی گوگل سرچ کنید

malloc
چهارشنبه 15 آذر 1391, 10:08 صبح
داداشی توام خوراکت Ajax toolkite ها :لبخندساده:

برای نمایش عکس در حین لود شدن Updatepanel میتونید از ابزار Updateprogress بعلاوه یه عکس متحرک داخل UpdateProgress استفاده کنید

malloc
چهارشنبه 15 آذر 1391, 10:18 صبح
دوست عزیز اگه منظورت رو درست فهمیده باشم شما میخوای کلا هیچ وقت توی سایتت صفحه ای رفرش نشه و همه صفحه ها توی یه صفحه اجرا بشه
این کار توی dream weaver از طریق frame ها قابل پیاده سازی بود و شما میتونید یه frame بندازین توی Update panel و آدرس صفحه ای که اون فریم میخواد نشون بده رو عوض کنین
اما برای این که موقع لود شدن یه عکس بیاد فکر کنم بتونید از خود رویدادهای update panel استفاده کنید (data binding و load)
البته یه کنترل به نام update panel animation extender هم توی ajax toolkit control هست که با اون هم میتونید به update panel انیمیشن اضافه کنید.
برای دانلود ajax toolkit control کافیه توی گوگل سرچ کنید
هرچند با این روشی که شما گفتی من تست کردم جوابی که دوستمون میخواست و نمیده . یعنی جواب میده ها اما نه اونی که دوستمون میخواد

ali9698
چهارشنبه 15 آذر 1391, 10:23 صبح
داداشی توام خوراکت Ajax toolkite ها :لبخندساده:

برای نمایش عکس در حین لود شدن Updatepanel میتونید از ابزار Updateprogress بعلاوه یه عکس متحرک داخل UpdateProgress استفاده کنید
آخه تا حالا خیلی وقتا کارم رو راه انداخته :لبخند:

ali9698
چهارشنبه 15 آذر 1391, 10:23 صبح
هرچند با این روشی که شما گفتی من تست کردم جوابی که دوستمون میخواست و نمیده . یعنی جواب میده ها اما نه اونی که دوستمون میخواد
پس فکر کنم من کلا منظورش رو اشتباه فهمیدم!

ali_behshahr
چهارشنبه 15 آذر 1391, 13:56 عصر
بچه ها نگاه کنین کلی بگم من توی masterpage چند تا لینک دارم که به صفحاتم لینک شدن و تمامی صفحاتم از این مستر استفاده می کنن
حالا می خوام وقی که طرف روی این لینک ها کلیک کرد صفحه من رفرش نشه بلکه بصورت یه عکس لودینگ بیاد در زمان لود و در آخر صفحه مورد نظر نمایش داده بشه

malloc
چهارشنبه 15 آذر 1391, 14:50 عصر
96091

این مثال و الان نوشتم فکر میکنم دقیقا همون چیزیه که میخوای

:متفکر:اگه دانلود نشد بگو تو یه سرور دیگه لینکشو بزارم

ali_behshahr
پنج شنبه 16 آذر 1391, 11:27 صبح
سلام اقا مرسی از زحمتت ولی اینکه رفرش می شه و کده خواصی نداره

malloc
پنج شنبه 16 آذر 1391, 13:02 عصر
کد خواصی که بله نداره کلا چهار خط کد Design ه و یادم رفت واستون لایه بندی بنویسم و اسکریپت و جی کووری و oracle بزنم.!!!!
تمام توانم همین بود
و ضمنا کانتنت رفرش میشه اما مسترپیج که رفرش نمیشه؟

در هر صورت دیگه بیشتر بلد نیستم

ali_behshahr
پنج شنبه 16 آذر 1391, 14:06 عصر
بازم دست شما درد نکه خوب بود کلان این redirect باعث رفرش شدن میشه نه

hgh.just.hony
شنبه 30 دی 1391, 10:12 صبح
سلام
شاید بتونی با update panel و user control صفحه هاتو بسازی