PDA

View Full Version : سوال: چگونگی نمایش داده های نشان داده شده در Datagridview پس از زدن دکمه جستجو در TEXTBOX ها

alpay_aran
سه شنبه 14 آذر 1391, 08:20 صبح
با سلام به دوستان عزیز
من یک فرم دارم با تعدادی TEXTBOX و قتی دکمه جسنجو را می زنم داده ها در Datagridview نمایش داده میشه ولی می خواهم در TEXTBOX هاهم هم نتایج جسجو نشان داده شود .
اگر دوستان کدش را می دونید به این فقیر کمک کنندکه همشه کمکم کردید. باتشکر

ali_habibi1384
سه شنبه 14 آذر 1391, 08:41 صبح
با سلام به دوستان عزیز
من یک فرم دارم با تعدادی TEXTBOX و قتی دکمه جسنجو را می زنم داده ها در Datagridview نمایش داده میشه ولی می خواهم در TEXTBOX هاهم هم نتایج جسجو نشان داده شود .
اگر دوستان کدش را می دونید به این فقیر کمک کنندکه همشه کمکم کردید. باتشکر
خب اول ببينيد اين كار شدني هست يا نه؟
فرض كنيد نتيجه خروجي جستجوي شما 300 تا سطر باشه چطور ميخواي 300 تا سطر رو كه هر كدوم مثلا 10 تا فيلد داره رو در تكست باكسها نمايش بدي؟!!!!

mos-program
سه شنبه 14 آذر 1391, 09:12 صبح
با سلام احتمالا این قدر سطر ندارن که میخوان نتایج رو توی تکست باکس نمای بدن

alpay_aran
سه شنبه 14 آذر 1391, 10:07 صبح
با سلام : علی آقا منظور من اینکه در هر جستجو فقط اطلاعات یک رکورد را که در Datagridview نشان می دهد را در textbox نشان دهد مثلا : در هر جستجو فقط یک رکورد از مشخصات یک pc.

ali_habibi1384
سه شنبه 14 آذر 1391, 10:55 صبح
خب ميتونيد در رويداد cellEnter گريد بگيد كه هر فيلد مربوط رو در تكست باكس خودش نمايش بده:
text1.text = datagridview1["ColName",datagridview1.currentrow.index].value.tostring();

vB.N3T
سه شنبه 14 آذر 1391, 11:00 صبح
یه راه دیگه هم هست شما روش اقای ali_habibi1384 تست کنید.. اگه نیاز شد منم بهتون کدمو میگم