PDA

View Full Version : حرفه ای: update

engmmrj
سه شنبه 14 آذر 1391, 12:02 عصر
سلام من میخام که اطلاعات دیتابیس را ویرایش کنم ولی زمانی که وصلا میخواهم فیلد نام را تغییر بدم تمامه
محتویات ها ی فیلد نام تغییر میکند متلا میخواهم اسم علی رو تغییر بدم به فرهاد تمام اسم ها میشه فرهاد
از این کد استفاده میکنم
if(isset($_POST['search1'])){
$update = mysql_query("UPDATE admin SET name='" . $_POST['value'] . "';");
}
؟>
<form action="" method="post">
<input id="search" type="text" value="" name="value" size="20" /><input type="submit" value="update" name="search1" />

ازتون خاهش میکنم کمک کنید ممنون:ناراحت:

tehro0n
سه شنبه 14 آذر 1391, 12:21 عصر
در ابتدا وقتی می خواهید کدی در این پست بگذارید از تگ های php یا html استفاده کنید که کدتون اینجوری بهم ریخته نباشه و کاربران جوابتون رو ندن!
شما باید از where استفاده کنید

UPDATE `admin` SET `name`='Farhad' WHERE `name` = 'Ali'
البته در این جور موارد از id استفاده می کنند که اگه دو نام علی بود هر دو را فرهاد نکنه!

engmmrj
سه شنبه 14 آذر 1391, 13:26 عصر
چشم از این به بعد رعایت میکنم من از یک ادیتور استفاده میکنم میخوام زمانی که اطلاعات ثبت شد کاریر بتونه از طریق ادیتور ویرایش کند نه این که

از طریق کد تغییر بده من ادیتور رو هم وصل کردن و هنگامی که ویرایش را انتخاب میکنم اطلاعات درون ادیتور نمایش میدهد ولی با ید یه کلیدی یه زارم که بهد از تغغیر ب

بتونم ویرایش بدم من نمیدونم چطوری باید این کارو انجام بدم .
:ناراحت:

mamali-mohammad
سه شنبه 14 آذر 1391, 14:28 عصر
شما وقتی میخوای اطلاعات رو بگیری باید از id استفاده کنی
اطلاعات رو نشون بده و زمان ذخیره طبق کد دوستمون update به همون id انجام بشه

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 14 آذر 1391, 14:51 عصر
یک اینپوت input از نوع محفی hidden بزارید توی فرم و اسم خاصص بهش بدید و مقدار آیدی اون رکورد که تغییر میکنه و توش مقدار دهی کندید value= و وقتی فرمتون پست میشه این مقدار و بخوید و تی شرط ازش استفاده کنید

"UPDATE `admin` SET `name`='".$_POST['changeform_name']."' WHERE id = '".$_POST['record_id']."'"

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 14 آذر 1391, 14:59 عصر
اول از همه فارسی تایپ کنید
در ضمن توضیحات داده شده
اگه سوالی دارید آیدی دوستان تو پروفایلشون هست مثل من
صفحات برنامه نویس دات کام باید کد باشه و روش ها
واسه درخواست هاتون پیغام خصیصی بدید ( مثل درخواست چت )
لطفا قوانین و اصول ها رو رعایت کنید
و در آخر اینکه سوالتون و جواب دادم
در مورد جواب ها سوال بپرسید نه سوالات تکراری آخه اینجوری هی ما ج میدیم و شما سوال می پرسید ! واسه کسی اینجا سود نداره ج بده اما واسه شما ج شنیدن سود داره
پس به لطف دوستانی که ج میدن و وقت میگذارند احترام بگذارید