PDA

View Full Version : سوال: ایجاد فاصله هنگام اجرا به صورت خود بخود

masoud.a
سه شنبه 14 آذر 1391, 12:42 عصر
با سلام
در سایتی که دارم مینویسم از MasterPage استفاده کردم.تو قسمت ContentPlaceHolder یه جدول انداختم اونجا کار login انجام میشه.موقع دیزاین خوبه ولی وقتی ازش اجرا میگیرم یه فاصله خیلی زیاد از بالای صفحه ایجاد میشه.یعنی انگار Content من حجمش زیاد میشه.
به نظر شما مشکل از چه چیزهایی میتونه باشه؟

malloc
سه شنبه 14 آذر 1391, 13:31 عصر
با سلام
در سایتی که دارم مینویسم از MasterPage استفاده کردم.تو قسمت ContentPlaceHolder یه جدول انداختم اونجا کار login انجام میشه.موقع دیزاین خوبه ولی وقتی ازش اجرا میگیرم یه فاصله خیلی زیاد از بالای صفحه ایجاد میشه.یعنی انگار Content من حجمش زیاد میشه.
به نظر شما مشکل از چه چیزهایی میتونه باشه؟
یه عکس از همین صفحه ای که میگی رو بزار دقیقا بفهمم منظورت کجاست تا بتونم جواب بدم

masoud.a
سه شنبه 14 آذر 1391, 13:54 عصر
یه عکس از همین صفحه ای که میگی رو بزار دقیقا بفهمم منظورت کجاست تا بتونم جواب بدم
این عکس موقع دیزاین:
96003
اینم موقع اجرا:
96004

همونطوری که میبینید فرم ورود تا این فاصله هم نیست.خیلی پائین تر میره

malloc
سه شنبه 14 آذر 1391, 14:23 عصر
خوب یکاری کن . اگه فایرفاکس داری پروژه رو با فایر فاکس Run بگیر . بعد رو یجایی از صفحه (فرق نمیکنه کجا) کلیک راسن کن و آخرین گزینه رو بزن (Inspect Element....).
بعد یه پنجره ای پایین باز میشه که سمت چپش یه دکمه به شکل زیر هست اونو بزن :
96006

حالا با موس برو به اون قسمتی که فاصله افتاده ببین چه المنتی اونجا قرار داره . بعد بیا تو Visual Studio و اون المنت و پاک کن درست میشه

ایشالا که متوجه شده باشی:لبخندساده:

hamed_hossani
سه شنبه 14 آذر 1391, 17:22 عصر
vertical-align:top بگذارید
تگی که تیبل توش تعریف شده!

masoud.a
سه شنبه 14 آذر 1391, 23:19 عصر
vertical-align:top بگذارید
تگی که تیبل توش تعریف شده!
این کارم کردم

masoud.a
سه شنبه 14 آذر 1391, 23:26 عصر
خوب یکاری کن . اگه فایرفاکس داری پروژه رو با فایر فاکس Run بگیر . بعد رو یجایی از صفحه (فرق نمیکنه کجا) کلیک راسن کن و آخرین گزینه رو بزن (Inspect Element....).
بعد یه پنجره ای پایین باز میشه که سمت چپش یه دکمه به شکل زیر هست اونو بزن :
96006

حالا با موس برو به اون قسمتی که فاصله افتاده ببین چه المنتی اونجا قرار داره . بعد بیا تو Visual Studio و اون المنت و پاک کن درست میشه

ایشالا که متوجه شده باشی:لبخندساده:

تو Firefox این کارو که میکنم میگه : div.aspNetHidden ولی همچین المنتی تو برنامم نیست

malloc
سه شنبه 14 آذر 1391, 23:28 عصر
احتمال زیاد میدم CSS پروژه رو خودت درست نکرده باشی و آماده گرفته باشی . یا شایدم فایل Jquery آماده به پروژت اضافه کردی ؟؟؟؟؟