PDA

View Full Version : سوال: مشکل در آپلود فایل های با فرمت صوتی (mp3) و تصویری

com.mohsen
چهارشنبه 15 آذر 1391, 15:57 عصر
با سلام
بنده یک کد نوشتم که فایل هارو آپلود میکنم تو یک پوشه.کاری که همه میکنن و تو آموزش های همین سایت هم خیلی ازش صحبت شده.
مشکل اینجاست که همه فرمت ها آپلود میشه جز فرمت های صوتی و تصویری.با اینکه فرمت های صوتی و تصویری رو براش تعریف میکنم چنین مشکلی وجود داره.
اینو بگم از یک کد استفاده نکردم.و یه سورس دیگه رو هم از همین برنامه نویس گرفتم و اونم همین مشکلو داشت.
فکر نکنم مشکل از کد باشه.
البته اینو بگم رو لوکال تست کردم.اگه بره روی هاست مشکل برطرف میشه؟
متشکر

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 15 آذر 1391, 19:37 عصر
نه ربطی به هاست ندار اگه اونا آپلود میشن حتما مشکل از کد هسا کد بگذارید اینجوری نمیشه نظری داد قطعا

mamali-mohammad
چهارشنبه 15 آذر 1391, 20:03 عصر
دو مورد رو چک کن :
1- متد فرم حتما روی POST قرار بگیره
2- حداکثر فایل ارسالی به طور پیشفرض 2 مگ هست ، فایل با 400-500 کیلوبایت رو امتحان کن

com.mohsen
چهارشنبه 15 آذر 1391, 20:48 عصر
2- حداکثر فایل ارسالی به طور پیشفرض 2 مگ هست ، فایل با 400-500 کیلوبایت رو امتحان کن
درست گفتید.به طور پیش فرض بیشتر از 2 مگ نمیتوان آپلود کرد ولی بنده براش max_file_size رو 10485760 که همون 10 مگ هست قرار دادم.اگر بخوام بیشتر از 2 مگ آپلود کنم چکار باید کنم؟

mamali-mohammad
چهارشنبه 15 آذر 1391, 21:12 عصر
حقیقتا منم easyphp دارم هرچی کم و زیاد کردم نتونستم بیشتر از 2 مگ بزنم
برای همین تست هامو با فایل های کوچکتر از 2 مگ انجام میدم ولی روی هاست مشکلی پیش نمیاد

com.mohsen
چهارشنبه 15 آذر 1391, 21:39 عصر
حقیقتا منم easyphp دارم هرچی کم و زیاد کردم نتونستم بیشتر از 2 مگ بزنم
برای همین تست هامو با فایل های کوچکتر از 2 مگ انجام میدم ولی روی هاست مشکلی پیش نمیاد

یعنی چون اوکال هست نمیشه؟اگه بره رو هاست،فایل با حجم بالای دو مگ رو میشه آپلود کرد؟

mamali-mohammad
چهارشنبه 15 آذر 1391, 21:43 عصر
اره
بره روی هاست بدون مشکل کار میکنه
البته بستگی داره هاستینگ چقدر محدودیت گذاشته باشه که اونجا 100% قابل حل هست و من خودم تا 25 مگابایت هم بالا کشیدم

com.mohsen
چهارشنبه 15 آذر 1391, 21:50 عصر
اگه برای فایل آپلودی سایزی نزاریم فایل با هر حجمی رو میتونیم آپلود کنیم؟و یا بر روی هاست هم یک سری محدودیت هایی وجود داره؟

mamali-mohammad
پنج شنبه 16 آذر 1391, 00:32 صبح
نه دیگه
شما میتونی فایل 100 مگابایت بفرستی برای آپلود ، اما اگه سرور اجازه بیشتر از 80 مگابایت نده اپلود نمیشه
دقیقا همین مشکلی که روی لوکال داری
اما جای نگرانی نیست ، چون مدیرهای هاست زیاد گیری به این مسائل نمیدن اگه سایت شخصی باشه و زیاد آپلود نداشته باشه

Unique
پنج شنبه 16 آذر 1391, 01:02 صبح
دوستان این تنظمیات در php.ini هست و برای هاست های متفاوت فرق میکنه ! من هاستی هم داشتم که بیش از 4 مگابایت هم اجازه نمیداده ، معمولا توی توضیحاتشون هست ولی پرسیدن ضرر نداره !