PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن عکس بجای چک باکس در گرید

mahdidabaghi
چهارشنبه 15 آذر 1391, 23:33 عصر
با سلام خدمت دوستان
من یه گرید دارم و اونو به صورت ویزاردی به یه پروسیجر بایند میکنم و نتیجه میشه عکس زیر :
96130
حالا من میخوام در قسمت ستون انتشار اگه فیلد تیک خورده بود یه عکس (مثلا تیک) و اگر تیک نخورده بود یه عکس دیگه(مثلا ضربدر) قرار بدم.(یعنی بجای چک باکس عکس نشون بدم) ولی نمیدونم چجوری این کار انجام میشه.اینم البته از کد قسمت سورس :

<asp:GridView ID="GridViewPost" runat="server" AutoGenerateColumns="False" DataKeyNames="شناسه"
DataSourceID="SqlDataSource1" Width="480px" BackColor="White" BorderColor="#999999"
BorderStyle="Solid" BorderWidth="1px" CellPadding="3" ForeColor="Black" GridLines="Vertical">
<AlternatingRowStyle BackColor="#CCCCCC" />
<Columns>
<asp:TemplateField>
<ItemTemplate>
<asp:CheckBox ID="chk" runat="server" AutoPostBack="true" OnCheckedChanged="chk_CheckedChanged" />
</ItemTemplate>
</asp:TemplateField>
<asp:BoundField DataField="شناسه" HeaderText="شناسه" InsertVisible="False" ReadOnly="True"
SortExpression="شناسه" />
<asp:BoundField DataField="موضوع" HeaderText="موضوع" SortExpression="موضوع" />
<asp:CheckBoxField DataField="انتشار" HeaderText="انتشار" SortExpression="انتشار" />
<asp:BoundField DataField="نويسنده" HeaderText="نويسنده" SortExpression="نويسنده" />
</Columns>
</asp:GridView>

ممنون میشم راهنماییم کنید

malloc
چهارشنبه 15 آذر 1391, 23:38 عصر
برای اینکار یه داستان طولانی و رو باید طی کنی .
بنظر من همین حالت چک باکس هم قشنگه.

mahdidabaghi
چهارشنبه 15 آذر 1391, 23:43 عصر
دوست عزیز میشه این داستان رو برای من هم بگین یا یه نمونه بذارین تا این داستان رو خودم رمز گشایی کنم؟
اگه این کار رو بکنین یه دنیا ممنون میشم

malloc
چهارشنبه 15 آذر 1391, 23:48 عصر
دوست عزیز میشه این داستان رو برای من هم بگین یا یه نمونه بذارین تا این داستان رو خودم رمز گشایی کنم؟
اگه این کار رو بکنین یه دنیا ممنون میشم
این چه حرفیه دادشی الان میرم یه نمونه بسازم بیارم واست.

malloc
پنج شنبه 16 آذر 1391, 00:11 صبح
اوکی من اومدم . مثل اینکه کسی واست پیام نذاشته.
اینم نمونه کد که دقیقا همونکاری و که میخوای میکنه
96133

اگه لینک خراب بود بگو جای دیگه ای آپلود کنم

mahdidabaghi
پنج شنبه 16 آذر 1391, 00:26 صبح
جناب malloc دستتون درد نکنه.نمیدونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم(هر چند این آف پسته ولی دیگه ...)
فقط یه سوال دیگه هم دارم (البته این سوال رو قبلا هم مطرح کرده بودم ولی به جواب خاصی در نهایت نرسیدم)
اینم از لینک اون مطلب : http://barnamenevis.org/showthread.php?368300-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-trigger-%D8%AF%D8%B1-%D9%8Eajax
ممنون از شما

mahdidabaghi
پنج شنبه 16 آذر 1391, 10:57 صبح
اوکی من اومدم . مثل اینکه کسی واست پیام نذاشته.
اینم نمونه کد که دقیقا همونکاری و که میخوای میکنه
96133

اگه لینک خراب بود بگو جای دیگه ای آپلود کنم
دوست گرامی
من الان sample رو ران کردم.دستتون درد نکنه.ولی مشکل اینه که من نمیخام اگه فیلد موجود در ستون انتشارتیک خورده بود تو یه ستون دیگه عکس رو نشون بده و میخوام تو همون ستون انتشار بجای چک باکس عکس مورد نظر رو نشون بدم.آیا این امکان پذیره؟
ممنون و شرمنده اگه سوال ابتداییه

malloc
پنج شنبه 16 آذر 1391, 12:52 عصر
خوب متوجه نشدم .
من برای این نمونه یه دیتا بیس با دوتا فیلد ساختم .
بعد وصلش کردم به دیتا بیس و شد یه Grid با دوتا ستون.من بهش یه ستون تمپلیت اضافه کردم و بعد اون ستونی که CheckBoxداشت (همون فیلد Sex) رو visibalesh رو false کردم .
حالا اگه سوالتون ابنه که اینکارو با دو ستون انجام بدم و عملا ستون Sex و وارد این قضیه نکنم و حذفش کنم باید بگم آره میشه اما بالاخره باید یه چک باکس مثل نمونه زیر به پروژه اضافه بشه
96155

فقط این نمونه دیتا بیس نداره .
دیتابیس قبلی رو کپی کن تو ریشه ی این مثال