PDA

View Full Version : سوال: ترو خدا "ستاب ساز نرم افزار با SQL Server"

amirmms
جمعه 17 آذر 1391, 10:58 صبح
به نام خدا
شاید این موضوع تا حالا بارها توی این انجمن مطرح شده ولی یا به جواب نرسیده و یا نصفه کاره تموم شده/.
ولی من از همه ی شما دوستان خواهش میکنم که این موضوع رو پاسخ دهید که به یه جایی برسیم/.
اما حالا مشکل :
" من یه نرم افزار ساختم باور کنید روش خیلی کار کردم اما حالا که میخوام ستاپش کنم میبینم که ای بابا حالا دیتا بیسش رو چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ ؛ دیتابیسش SQL SERVER 2008 هست و نرم افزار هم با .net 3.5 نوشته شده ؛ مشکل از اینجاست که بانک اطلاعاتش روی سیستم مقابل اجرا نیمشه و مشکل داره باور کنید خیلی بهش ور رفتم ولی نشد که نشد ؛ اما بهتون یه موضوعی رو بگم سیستم طرف مقابل تحت شبکه نیست و دیتا بیس هم تحت شبکه نیست/."

ترو خدا کمک کنید/.

alimanam
جمعه 17 آذر 1391, 15:08 عصر
با سلام

میتونید با مشاهده این فایل (https://lh.rs/yB8Tu1Zgcsnd) ویدیویی پاسخ سوالتون رو بگیرین .

موفق باشید./

amirmms
جمعه 17 آذر 1391, 16:25 عصر
آقا مرسی فوق العاده بود حالا یه سوال دیگه
وقتی دیتابیسمو Detach میکنم وقتی میخوام توی نرم افزارم از همین طریق که توی فیلم بود اضاف کنم ارور داد

alimanam
جمعه 17 آذر 1391, 17:19 عصر
با سلامی 2 باره

وقتی دیتابیسمو Detach میکنم وقتی میخوام توی نرم افزارم از همین طریق که توی فیلم بود اضاف کنم ارور داد

شما دیتابیس رو با خود ویژوال استودیو ایجاد کردین ؟ یا از طریق Microsoft SQL Server Managment Studio ؟ اگه از طریق ویژوال استودیو این کار رو انجام دادین نیاز نیست دیتابیس رو دی اتاچ کنین فقط دقیقاً مثل فایل آموزشی که در پست قبلی بهتون لینک دادم عمل کنین ( از روش ویزارد دیتابیس رو به برنامه متصل کنین و در ادامه با هر روشی که دوست دارین کدهای ویرایش , اضافه , و جستجو در دیتابیس رو به برنامه اضافه کنین ) در انتها هم براش یک پروژه نصبی بسازین . ولی اگه از طریق برنامه مدیریتی اس کیو ال دیتابیس خودتون رو ایجاد کردین کافیه سرویس sql server رو Stop کنین و فایل های دیتابیس رو در جایی ذخیره کنین ( ازشون کپی بگیرین ) و دوباره سرویس رو Start کنین و در انتها مراحل قبلی ( مراحلی که در ابتدا توضیح دادم ) رو انجام بدین .

موفق باشید./

amirmms
جمعه 17 آذر 1391, 17:49 عصر
سلامی دوباره
اول تشکر میکنم که کمکم کردید دوم این که من با Microsoft SQL Server Managment Studio نسخه ی 2008 R2 هست
آقا عجب مشکلاتی
حالا این ارورو میده