PDA

View Full Version : سوال: چرا کیبورد مجازی در این صفحه وب کار نمیکنه

elimiz
جمعه 17 آذر 1391, 16:53 عصر
سلام دوستان
من صفحه انتقال وجه بانک پارسیان رو روی کامپوترم ذخیره کردم.اما بعد از اجرا متوجه شدم که قسمت کیبورد مجازی کار نمیکنه. ممنون میشم اگر بتونید کمک کنید. بد جوری نیاز دارم.
عکس و فایلها رو ضمیمه کردم
با تشکر

96222

96223

MMSHFE
جمعه 17 آذر 1391, 17:10 عصر
نباید هم کار کنه دوست عزیز، کیبورد مجازی این سایتها ابتدا اعتبارسنجی رو با سرور انجام میدن و سرور بعد از اینکه مطمئن شد درخواست کلیک روی دکمه واردشده در صفحه ازطرف سایت خود بانک ارسال شده، عدد متناسب با اون دکمه رو پیدا میکنه و توسط AJAX به صفحه پس میده و صفحه هم اون رو به کادر متن فعال اضافه میکنه. مگه به همین راحتی میشه صفحه بانکها رو روی کامپیوتر ذخیره کنید و از امکاناتشون استفاده کنید؟ راستی یه سؤال دارم (البته قصدم جسارت نیست) : چرا همه سؤالات شما یه جورایی با مباحث نفوذ و ضد امنیت و اینجور مباحث درگیره؟ در جریان هستین که پرسیدن چنین سؤالاتی و راهنمایی در این خصوص در این سایت ممنوعه؟

elimiz
جمعه 17 آذر 1391, 21:29 عصر
سلام دوست عزیز
مونده شما چه برداشتی از مطالب بنده داشته باشین. من میخوام از کیبرد مجازی بانک پارسیان برای سرویس وبلاگدهی خودم استفاده کنم.
ادرس سایت من:www.8roud.ir
با چاقو میوه پوست میکنن.بعضی ها هم میرن جنایت میکنن. مونده چه استفاده ای بکنی.
حالا چطور میتونم از این کیبورد مجازی استفاده کنم ؟

MMSHFE
شنبه 18 آذر 1391, 19:00 عصر
شما باید کدهای JS مربوط به صفحه کلید مجازی رو توی کد پیدا کنید و بخش اعتبارسنجی اون رو حذف کنید تا کار کنه. موفق باشید.