PDA

View Full Version : حرفه ای: گزاشتن قفل برای یک نرم افزار آماده

majid.gymnast
جمعه 17 آذر 1391, 19:55 عصر
باسلام
دوستان من یه نرم افزاری رو مدتها دونبالش بودم تا تونستم پیداش کنم. حالا اون نرم افزار رو به فارسی تبدیلش کردم و میخوام براش یه ستاپ و یه قفل هارد ویا قفل سخت افزاری بسازم تا کسی نتونه ازش کپی برداری کنه؛ آیا تو ویژوال استادیو هیچ راهی داره تا این کارو بتونم انجام بدم؟؟؟

ali_habibi1384
جمعه 17 آذر 1391, 23:15 عصر
باسلام
دوستان من یه نرم افزاری رو مدتها دونبالش بودم تا تونستم پیداش کنم. حالا اون نرم افزار رو به فارسی تبدیلش کردم و میخوام براش یه ستاپ و یه قفل هارد ویا قفل سخت افزاری بسازم تا کسی نتونه ازش کپی برداری کنه؛ آیا تو ویژوال استادیو هیچ راهی داره تا این کارو بتونم انجام بدم؟؟؟
بله ميتونيد شماره سريال هارد يا سي پي يو رو بخونيد و اونو اينكريپت كنيد.

mahdi68
شنبه 18 آذر 1391, 00:35 صبح
ممکنه یکم بیشتر در این باره توضیح بدید ؟ متشکرم

majid.gymnast
شنبه 18 آذر 1391, 09:46 صبح
از جواب شما متشکرم
ببینین دوستان من یه نرم افزاری که آماده بوده و قبلا دوستان خارجیمون نوشته بودن رو از اینترنت دانلود کردم و حالا اون نرم افزار رو به فارسی ترجمه کردم یعنی منوها و برچسب ها و... رو فارسی کردم حالا میخوام برای این نرم افزاری که فارسی کردم یه ستاپ و قفل جدا گونه ای درست کنم که کسی دیگه نتونه از کپی برداری کنه.

mreza80
شنبه 18 آذر 1391, 10:19 صبح
دوست عزیز یک راه ساده این است که شما میتوانید با خواندن سریال سخت افزار (مثل هارد و سی پی یو ) و اینکریپت کردن آن سریال کی برای نرم افزارت درست کنی در اینصورت برای اجرا روی سیستمی باید سریال رو از شما بگیرند هرچه قدر الگوریتم اینکریپت شما پیچیده باشد هک کردن آن سخت تر خواهد شد .
1)یک نرم افزار مستقل برای تولید کد باید بنویسی
2)تابعی برای خواند سریال سخت افزارها و تیدیل آن به سه کد مجزا و نمایش به کاربر
3) تماس کاربر با شما و اعلام آن سه کد ایجاد شده توسط تابع شما
4) وارد کردن کدهای دریافتی و ایجاد کد سریال و اعلام آن به کاربر
بدیهی است که در هنگام ورود به برنامه میتوانی سریال را چک کنی یعنی با خواندن سریال سخت افزار ها و تبدیل آن به کد سریال ومقایسه ایندو
لازم به توضیح است که در ریجستری هم میتواند درج کنی

saber_ershadi
شنبه 18 آذر 1391, 10:26 صبح
خوب دوستان بیشتر توضیح بدین چطور باید شروع به کار کرد؟

mreza80
شنبه 18 آذر 1391, 10:35 صبح
خوب دوستان بیشتر توضیح بدین چطور باید شروع به کار کرد؟
یکی از استادهامون این برنامه اینکریپ رو روی فایل های PDF طراحی کرد و خیلی هم مطمئن بود که کسی نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه و فایل رو بدون برنامه خودش بازش کنه این برنامه هم از کد خریدن کتاب و شناسه خرید و کد سخت افزاری استفاده میکرد حالا چطوریشو دیگه نفهمیدیم
یعنی چی یعنی تونستند بازش کنن

saber_ershadi
شنبه 18 آذر 1391, 10:58 صبح
نه با برنامه ای که نوشته تونسته فایل رو جوری اینکریپت کنه که فقط با همون برنامه خودش باز شه و فقط رو همون سیستم اگه فایل رو جای دیگه ببری باز نمیشه

majid.gymnast
شنبه 18 آذر 1391, 12:15 عصر
دوست عزیز یک راه ساده این است که شما میتوانید با خواندن سریال سخت افزار (مثل هارد و سی پی یو ) و اینکریپت کردن آن سریال کی برای نرم افزارت درست کنی در اینصورت برای اجرا روی سیستمی باید سریال رو از شما بگیرند هرچه قدر الگوریتم اینکریپت شما پیچیده باشد هک کردن آن سخت تر خواهد شد .
1)یک نرم افزار مستقل برای تولید کد باید بنویسی
2)تابعی برای خواند سریال سخت افزارها و تیدیل آن به سه کد مجزا و نمایش به کاربر
3) تماس کاربر با شما و اعلام آن سه کد ایجاد شده توسط تابع شما
4) وارد کردن کدهای دریافتی و ایجاد کد سریال و اعلام آن به کاربر
بدیهی است که در هنگام ورود به برنامه میتوانی سریال را چک کنی یعنی با خواندن سریال سخت افزار ها و تبدیل آن به کد سریال ومقایسه ایندو
لازم به توضیح است که در ریجستری هم میتواند درج کنی

باتشکر
دوستان من همه اینکارها رو میدونم که باید انجامش بدم ولی چجوری؟ چون که من به سورس نرم افزار دسترسی ندارم. تو کجا باید چک کنم که قفل درسته یا اشتباه؟ و ...

mreza80
شنبه 18 آذر 1391, 12:28 عصر
میتونی با نرم افزار های مثل PC tools در سورس exe اینکار رو بکنی و یا یک انترفیس کوچک بنویسی و از داخل آن نرم افزار رو ران کنی
البته اول باید اون فایل اجرایی نرم افزار رو تبدیل به dll بکنی تا در دسترس نباشد

majid.gymnast
شنبه 18 آذر 1391, 12:35 عصر
دوست عزیز mreza80 اگه میتونی یه راهنمایی کامل،کامل بده که باید از کجا شروع کنم و چه کارایی باید انجام بدم؟؟؟ باتشکر...

mreza80
شنبه 18 آذر 1391, 13:21 عصر
دوست عزیز mreza80 اگه میتونی یه راهنمایی کامل،کامل بده که باید از کجا شروع کنم و چه کارایی باید انجام بدم؟؟؟ باتشکر...
عزیزم اول با ایجاد یک کلاس و لود کردن نرم افزار تون در آن فایل اجرائی تون تبدیل به یک DLL کنید سپس با ایجاد یک پروژه جدید مثلا ویندوز اپلیکیشن پس از کنترل سریال کی فایل اجرایی رو از درون DLL فراخوانی نمائید مطمئننا در ایجاد DLL و فراخوانی فایل اجرائی میتوانید الگوریتمی پیچیده رو پیاده سازی کنید تا DLL راحت ریسورس نشود (ایجاد لایهای DLL) شرمنده که بیش از این نتونستم توضیح بدم

majid.gymnast
شنبه 18 آذر 1391, 17:39 عصر
با عرض شرمندگی باید به اساتید بگم که هنوز نقهمیدم باید چیکار کنم:خجالت:

danialafshari
شنبه 18 آذر 1391, 17:51 عصر
والا من خیلی دنبال راهی برای بستن Save as... pdf بودم که نشد! حتی با نرم افزار خود Adobe Acrobat همه کاری کردم الی بستن save as حالا چطور pdf رو پروتکت کرده نمیدونم :متفکر:

majid.gymnast
یک شنبه 19 آذر 1391, 06:37 صبح
دوستان اگر میتونند یه کمکی بکنند:افسرده:

majid.gymnast
یک شنبه 19 آذر 1391, 18:15 عصر
کسی نیست یه راهنمایی کامل بکنه؟؟؟

danialafshari
دوشنبه 20 آذر 1391, 19:44 عصر
سلام دوست عزیز
شما میتونی برنامه رو پرتابل کنی و بعد یک New Project ایجاد کن و برنامه رو در پروژت Resource کن حالا دیگه دستت بازه که هر کاری خواستی با فرم قفلت انجام بدی
کد CPU - کد محصول - کد فعال سازی - الگوریتم رمزنگاری و...
موفق باشی