PDA

View Full Version : نظرخواهی

S.Azish
پنج شنبه 06 آذر 1382, 19:02 عصر
آیا شما با یکی شدن بخش VB.Net با VB موافق هستید؟

ساران سافت
پنج شنبه 06 آذر 1382, 22:59 عصر
من الان دیدم که تعداد مشاهده شده این قسمت 30 است در صورتی که تعداد رای ها 8 تا است چرا؟
یا من اشتباه می کنم یا یک عده بی تفاوت هستند!!!! :evil:

جمعه 07 آذر 1382, 00:02 صبح
من موافقم

اصلان

houshmand
جمعه 07 آذر 1382, 07:28 صبح
من الان دیدم که تعداد مشاهده شده این قسمت 30 است در صورتی که تعداد رای ها 8 تا است چرا؟
خوب برای افرادی که مثل من از هیچ کدوم استفاده نمی کنند فرق ندارد :|

س.حمیدیانفر
جمعه 07 آذر 1382, 10:23 صبح
خیر

زیرا متد برنامه نویسی در VB و VB.NET کاملا با هم فرق میکند

کم حوصله
شنبه 08 آذر 1382, 01:00 صبح
خیر

زیرا متد برنامه نویسی در VB و VB.NET کاملا با هم فرق میکند

اگر واقع بین باشیم این جواب منطقی است :| :(

ولی حالا بیاییم از نکته ای دیگر به موضوع نگاه کنیم :

اکثر بچه های .net کار همون وی بی کارهای حرفه ای قدیم هستند یعنی یک عمر را با وی بی گذرانده اند و حالا با روی کار آمدون ورژن جدید آن یعنی .net به آن گرویده اند و خوب بچه های وی بی کار نیاز به تجربیات و راهنمایی های آنها دارند
خوب طبیعی است که با جدا بودن این دوبخش کسی به آن قسمت سر نمی زند چون نیازی ندارد مگر چه شود که بخواهد یک سرکی هم به آنجا بکشد که به وی بی کار ها هم کمکی بکند
ولی اگر یکی باشد خوب در ضمن دیدن پست ها به آنها هم جواب می دهد :P :mrgreen: به این می گن معرکه عالی توپ :mrgreen:

ساران سافت
شنبه 08 آذر 1382, 09:51 صبح
اکثر بچه های .net کار همون وی بی کارهای حرفه ای قدیم هستند یعنی یک عمر را با وی بی گذرانده اند و حالا با روی کار آمدون ورژن جدید آن یعنی .net به آن گرویده اند و خوب بچه های وی بی کار نیاز به تجربیات و راهنمایی های آنها دارند
خوب طبیعی است که با جدا بودن این دوبخش کسی به آن قسمت سر نمی زند چون نیازی ندارد مگر چه شود که بخواهد یک سرکی هم به آنجا بکشد که به وی بی کار ها هم کمکی بکند
ولی اگر یکی باشد خوب در ضمن دیدن پست ها به آنها هم جواب می دهد :P :mrgreen: به این می گن معرکه عالی توپ :mrgreen:

کاملاٌ موافقم. :قهقهه:

VB6.0
شنبه 08 آذر 1382, 11:17 صبح
با سلام

کاملاٌ موافقم
ولی بنده اصلا موافق نیستم. چون
همانطور که قبلا گفتم (و دوستان دیگری هم گفتند) زبان وی بی دات نت تقریبا یک زبان جدیده و با ورژن 6 تفاوتها داره.
(و یکی از مهمترین تفاوتهاش هم وابستگی کامل به دا نت فریم ورک است(یعنی برای اجرای برنامه های EXE به اون احتیاج داره!) و ...) <=خواهش میکنم از این یکی خرده نگیرید!
همین علت هم باعث میشه که تو تاپیکها اشتباههای زیادی بوجود بیاد!
اما جدا بودن این دو بخش این اشتباهها و مشکلات دیگر رو رفع میکنه!

کی همچین حرفی زده و یا همچین کاری کرده؟
تمام بروبچ دات نت کار و وی بی6 کار از یه قماشن و دلیلی وجودنداره که به علت جدا بودن این دو بخش به یکیشون سر نزنن؟

در ضمن اگر این جدا بودن و یا با هم بودن این دو بخش علت سیاسی داره (دعوا با بورلندیها سر اینکه مایکروسافت در مورد پدیدآوردن دات نت کار اشتباهی کرده و کار وی بی کارها رو مشکل کرده و دلفی از اول تا آخر یه زبانه و تغییراتش عمده نبوده و ... و با این کار بخوان روی اینکار سرپوش بذازن و یا تابلوترش بکنن!) خوب دیگه جای بحث نداره دیگه؟ داره؟

ساران سافت
شنبه 08 آذر 1382, 15:07 عصر
کی همچین حرفی زده و یا همچین کاری کرده؟
تمام بروبچ دات نت کار و وی بی6 کار از یه قماشن و دلیلی وجودنداره که به علت جدا بودن این دو بخش به یکیشون سر نزنن؟

ولی در واقع برای خیلی ها این طور است. همین طور من.
از وقتی بخش .net اومده با این خودم در آن تازه کار هستم. خیلی کمتر به وی بی سر زده ام.
اگر مدیر بخش یک آمار از تعداد مراجعات این دوبخش در یک بازة زمانی بدهد آن وقت بهتر می توان قضاوت کرد. این طور نیست. 8)

کم حوصله
دوشنبه 10 آذر 1382, 01:21 صبح
ببین دوست عزیز من که توضیح دادم
این کار از نظر منطق درست نیست ولی از نظر نیاز این دو گروه به هم ( یعنی vb به vb کارهای قدیم نیازه
باور کن وقتی فردی به قسمتی که نیاز نداره سر نمی زنه
مثلا من خودم تا جایی که یادم میاد هنوز یک بار هم سر به بخش دلفی نزدم :mrgreen: چون نه کارش دارم نه به دردم می خوره
خوب مشخصا .net کارها هم دیگه سری به وی بی نمی زنند :( :cry:

اصلا مگر من این آقای کرامتی را نبینم این چه کاری بود هان ؟؟؟؟ :evil:

بابا نونت نبود آبت نبود جدا کردن این دو بخش و این جنجال راه انداختنت چی بود هان ؟؟ :cry:

برشگردونید به همون حالت اول :cry: :cry:
خواهش :( در خواست :( عجز :( التماس :( ... :( ... :(

Andy
دوشنبه 10 آذر 1382, 07:56 صبح
سلام
آقا منم موافق قاطی شدن این دو تا بخشم خیلی خوب میشه ....l

contsaman
چهارشنبه 12 آذر 1382, 12:39 عصر
سلام دوستان
منم با اقای کم حوصله و ساران سافت موافقم

موید باشین

کم حوصله
جمعه 14 آذر 1382, 22:19 عصر
سلام
ببخشید من چند وقت نبودم و امروز که امدم دیدم این کار مثل اینکه رد شده ؟؟؟
علتش چیه و آیا این طوریه ؟؟؟
آقای آذیش لطفا نتیجه کار و علت ؟؟؟؟؟ :!:

ساران سافت
یک شنبه 16 آذر 1382, 09:11 صبح
آقا این قضیه رای گیری چی شد؟ :x :P

namin
یک شنبه 23 آذر 1382, 14:34 عصر
سلام

من موافقم که این دوبخش یکی شود . چ.ن هم Vb کار می کنم هم Vb.net و از طرفی همانطور که سایر دوستان هم گفتند . vb.net کارهای امروز اکثرا vb کارهای قدیمی هستند و می تونند کمک زیادی به دوستان vb کار بکنند .

من موافقم .
نسیم .

کم حوصله
سه شنبه 25 آذر 1382, 18:44 عصر
آقا این قضیه رای گیری چی شد؟

آقا بی خود خون خودتو کثیف نکن :mrgreen: :mrgreen:
اینم فقط یک حرف بود مثل حرفهای دیگه .
خدایی نکرده شما هم یک ایرانی هستی و باید بدونی که ما ایرانی ها فقط حرف زدن بلدیم نه عمل کردن :wink: :mrgreen:

S.Azish
چهارشنبه 26 آذر 1382, 12:40 عصر
این موضوع به مدیر سایت مربوطه و من به ایشون گفتم.

کم حوصله
چهارشنبه 26 آذر 1382, 18:08 عصر
آقا نتیجه گیری اخلاقی :

امکان این کار نمی باشد در نتیجه این کار عملی نخواهد شد پس خواهشمند است دیگر این موضوع پیگیری نشود
با احترام

آقااینم جواب نهایی :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Omid.Mafakher
جمعه 28 آذر 1382, 00:28 صبح
-------------------------------------