PDA

View Full Version : سوال: طریقه کار با دستورات #C

mbehnam
شنبه 18 آذر 1391, 23:48 عصر
سلام
"سیستم عامل"
VS 2012
طرز کار با دستورات با مثال در #Cرا از کجا پیدا کنم ؟
و
طرز کار با گزینه های toolbox مثل panel و progressbar و ...؟
مثل نرم افزار ++turbo C 96299

masoodz
شنبه 18 آذر 1391, 23:58 عصر
سلام دوست من
فکر کنم منظورت help برنامه هست
در سی شارپ وقتی اسم یه ابزار رو تایپ می کنی مثلا textbox و یه نقطه جلوش میذاری اعمال موجود رو برات نشون میده و یه راهنمایی هم میکنه یا مثلا وقتی از توابع استفاده میکنی خودش میگه آرگومانهای تابع چی باید باشن
موفق باشی

mbehnam
یک شنبه 19 آذر 1391, 00:21 صبح
در سی شارپ وقتی اسم یه ابزار رو تایپ می کنی مثلا textbox و یه نقطه جلوش میذاری اعمال موجود رو برات نشون میده و یه راهنمایی هم میکنه یا مثلا وقتی از توابع استفاده میکنی خودش میگه آرگومانهای تابع چی باید باشن
دارم تلاش می کنم تا به زبان #C مسلط بشم و فعلا در حد اشنایی ، سی شارپ رو می شناسم
چندتا کتاب اموزشی زبان برنامه نویسی مطالعه کردم ، چون رشته تحصیلی ام برنامه نویسی هست ولی
خسته شدم از حلقه تکرار و دستورات شرطی و همین چیز هایی که تویه کتوب اموزشی هست
با گذشت چند سال تحصیل هنوز نمیتونم یه برنامه بنویسم چون نمیدونم با دستوری کار کنم و یا وقتی
به ابزاری بر می خورم نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم .
بنده بیشتر به یک help مثل ++c نیاز دارم که با مثال باشه؟
مثلا می خوام کار با یک دستور رو کامل یاد بگیرم و بعد برم سراغ دستور بعدی.
باتشکر
پاینده باشید

mbehnam
یک شنبه 19 آذر 1391, 00:54 صبح
in shive ke beri yeki yeki abzarha ro yad begiri khaste konandas . to heine kar behtare . dar zemn mandegarish ham bishtare
moafagh bashi
حرف شما درسته ، و من هم درحین کار کاربا دستورات رو یا می گیرم.
ولی از کجا ؟وقت زیادی از من گرفته میشه اگه وقتی به یه دستور جدید برخورد کردم یا خواستم با یه ابزار جدید ("برای من {جدید}") برخورد کردم برم تویه صفحات وبی رو جستجو کنم ، به خدا فرصت خیلی کمی دارم .
پاینده باشید.

mehrbani
یک شنبه 19 آذر 1391, 01:04 صبح
از start kit ها کمک بگیرین

patrick5053
یک شنبه 19 آذر 1391, 07:36 صبح
من يه فايل پي دي اف از آموزش گام به گام و طريقه كار با كامپاننت هاي سي شارپ و طريقه كار با دستورات سي شارپ رو دارم، چون اينترنت من خيلي سرعتش كمكه الان نشد برات آپ كنم، سعي ميكنم برات آپ كنم.

patrick5053
یک شنبه 19 آذر 1391, 09:34 صبح
http://uplod.ir/tfvoyjvxq27d/Learn_Full_C__Farsi.rar.htm

patrick5053
یک شنبه 19 آذر 1391, 09:48 صبح
http://uplod.ir/jshnwysj2sxz/Noktehaye_C__Sharp_.Net.pdf.htm

patrick5053
سه شنبه 21 آذر 1391, 07:07 صبح
دوست عزيز من لينك رو چك كردم كار ميكنه، به صورت winrar هم هست و نياز به execut داره شما از برنامه winrar استفاده كن مشكلت حل ميشه.