PDA

View Full Version : امکان استفاده از یک گریدویو درون فرم ویو

fmka2f
یک شنبه 19 آذر 1391, 05:47 صبح
با سلام
من دو تا جدول دارم یکی سرپرست خانوار و دیگری اعضای خانوار میخواستم ببینم چطوری میتونم تو یک صفحه به اعضای هر سرپرست خانوار اعضای اون خانوارو نمایش بدم و بد برم سراغ خانوار بعدی؟؟؟؟؟؟؟ایا امکان استفاده از گریدویو درون یک گریدویوی دیگه وجود داره؟دوستان توجه کنن که نام و اطلاعات سرپرست خانوار رو میخوام فقط یکبار نشون بده نه به اعضای هر عضو خانوار

Mohamad1362
یک شنبه 19 آذر 1391, 09:26 صبح
چرا نشه ، یه GridView داخل FormView بذار ، بعد داخل رویداد FormView1.DataBound کد انقیاد داده مربوط به گرایدویو رو بنویس
protected void FormView1_DataBound(object sender, EventArgs e)
{
.
.
.
GridView1.DataBind();
.
.
.
}

fmka2f
یک شنبه 19 آذر 1391, 18:03 عصر
خوب من وقتی گرید ویو رو داخل گرید ویو دیگر قرار میدم و بایند میکنم چون شماره ای دی هر ردیف رو درون سشن میریزم فقط اخرین ای دی ذخیره میشه و برای تمام ردیف ها اطلاعات مربوط به اخرین ردیف گریدویوی اول رو نمایش میده.لطفا کمک کنید کارم گیره.به چه روشی میتونم گریدویوی درون گریدوی اصلی رو بایند کنم طوری که برای هر ردیف گریدویوی مادر اطلاعات مربوط به همون ردیف در گریدویوی داخلی نمایش بده؟

nahidmoh
شنبه 25 آذر 1391, 10:53 صبح
سلام
منم مشکلی مثل شما داشتم و با مقاله زیر تونستم مشکلم رو رفع کنم ؛ امیدوارم به دردتون بخوره
http://www.dotnetfunda.com/articles/article1649-how-to-work-with-the-nested-gridview-a-gridview-inside-another-gridview-a.aspx