PDA

View Full Version : اشکال بعد از احرا کردن یک صفحه aspx از یک پوشه جداگانه

basoorid
یک شنبه 19 آذر 1391, 09:06 صبح
با سلام
من یک سایت دارم که چندین صفحه آن در فولدر اصلی هستند و چندین صفحه دیگر در پوشه های دیگر و بعد از اینکه با دستور
Response.Redirect("~/folder1/page1.aspx صفحه مورد نظر را اجرا کردم و می خواهم صفحه هایی که در ریشه اصلی وجود دارد را اجرا کنم . اجرا نمی کند و آدرس جاری را به پوشه که در آن صفحه قبلی اجرا کرده ام اشاره می کند و error می دهد و این اشکال را چگونه رفع کنم ؟:ناراحت:

mohammad_23779
یک شنبه 19 آذر 1391, 09:47 صبح
سلام دوست عزیز
ببینید شما برای راحتی کار folder های سایتتون رو در نظر بگیرید، مثلا فرض می کنیم شما این folder ها رو در سایتتون دارید:
folder1 , folder2 , folder3
و همه folder های بالا داخل یک folder بنام systems هستند و خود systems هم داخل root
حالا صفحه test1.aspx درون folder1 هستش و شما از طریق root این صفحه رو باز کردید و داخل این صفحه هستید. الان از داخل این صفحه می خواهید با زدن یک گزینه صفحه test2.aspx رو از درون folder2 اجرا کنه.درست؟
دو تا را حل وجو داره:
1- از خود ریشه بهش آدرس بدین:
folder2\test2.aspx\~

2- مسیر آدرس دهی رو از خود پوشه ای که درون اون هستیم درنظر می گیریم:
folder2\test2.aspx\..

فرق این دو حالت توی اینه که علامت ~ ما رو به root راهنمایی می کنه و ما با فرض این که در root هستیم باید آدرس بدیم. ولی علامت .. ما رو به یک پوشه قبلی برمی گردونه یهجورایی مانند دکمه back عمل می کنه. و بدیهی که به ازای هر برگشت به عقب باید ..\ دیگه ای رو اضافه کنیم

موفق باشید

basoorid
یک شنبه 19 آذر 1391, 10:46 صبح
با سلام
دوست عزیز
من این کارو انجام دادم ولی error هم پابرجاست.ممنون

mehrbani
یک شنبه 19 آذر 1391, 12:12 عصر
لطفاً در آدرس دهی صفحات لینک داده شده / رو به اول آدرس اضافه کنین.به طور مثال

<a href='/about'>Home</a>

basoorid
دوشنبه 20 آذر 1391, 08:16 صبح