PDA

View Full Version : انتقال فایل Excel به SQL server در ASP.net با C#

SS^T^NN
دوشنبه 20 آذر 1391, 14:29 عصر
دوستان بنده یه مدتی از برنامه نویسی به دور بودم دوباره شروع کردم واسه همین به کمکتون نیاز دارم

خواهشا راهکار به بنده ندین من میخوام برنامش برام بنویسین و میدونم خیلی برادری و بزرگی کردین در حق بنده !

چون اینم برایه جایی میخوام پس به همین روش که ازتون میخوام لطف کنین برنامش برام بنویسین

یه فایل Excel دارم که توش مشخصات و فیش حقوقی افراد هست باید با استفاده از ASP.net و حتما زبان C#‎‎ باید اطلاعات فایل Excel را با برنامه نویسی به SQL server انتقال بدیم ، کاربر فقط شماره پرسنلی وارد میکنه و سپس در صفحه دیگه مشخصات فیش حقوقی نشان داده بشود . همین !

فایل Excel مورد نذر را در لینک زیر قرار دادم:
http://www.4shared.com/office/KBJ8Zcn-/file.html
خواهش میکنم فقط کمی سریعتر کمک کنین ممنون میشم ! من هر لحظه سر میزنم

saeed_sho
دوشنبه 20 آذر 1391, 20:11 عصر
اینو ببین
http://barnamenevis.org/showthread.php?372119-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88

SS^T^NN
دوشنبه 20 آذر 1391, 20:33 عصر
اینو ببین
http://barnamenevis.org/showthread.php?372119-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88

دست گلت درد نکنه من خودم تو سایتایه مختلف دیدم نمونش من میخوام واسم بنویسن کدش و ببینم خودم ، تو این لینکم که همه هی از مشکلاتشون میگفتن

حالا خواهش میکنم حوصله کن کدش بنویس ببین جواب میگیرین اخه من گفتم بعد یه مدت طولانی برگشتم سر کد زنی

SS^T^NN
چهارشنبه 29 آذر 1391, 12:11 عصر
واقعا که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
این همه برنامه نویس یه چیز خواستما !!!!!!!!!!!

bahar_1984_n
پنج شنبه 30 آذر 1391, 22:23 عصر
ببین دوست عزیز شما میتونی فایل اکسلت رو آپلود کنی توی سایت و بعد اطلاعات رو از اون بخونی مثل فایل اکسسز.این خیلی راحته و دردسر هم نداره.
من کدش رو برا گارانتی محصولات یه شرکت از این روش استفاده کردم
ولی روش خوندن فایل اکسل و ذخیره در دیتابیس رو برات میذارم:شما ابتدا فایل اکسلت رو باید در یه پوشه ذخیره کنی وبعدش اسم ورک شتی که قراره اطلاعات از اون خونده بشه رو مثلا worksheet1 رو تو reader بزاری.
بعد اطلاعاتت رو یکی یکی بخون و در جدولت ثبت کن
string connect = "Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=" + Excel + ";Extended Properties=Excel 8.0;";
using ( conn = new OleDbConnection(connect))
{
if (conn.State == ConnectionState.Open)
{
conn.Close();
}
conn.Open();
using (OleDbCommand cmd = new OleDbCommand())
{
cmd.Connection = conn;
cmd.CommandText = "SELECT * FROM [$worksheet1] ";
cmd.CommandType = CommandType.Text;
reader2 = cmd.ExecuteReader();
Label10.Text = "";
Label2.Visible = false ;
if (reader2.HasRows )
while(reader2.Read())
{
//string n = reader2[4].ToString();
if (reader2[2].ToString() == txtserial.Text)
{
Label28.Text = reader2[8].ToString();
Label4.Text = reader2[3].ToString();
Label10.Text = reader2[4].ToString();
f = 1;
break;
}
}
reader2.Close();
}

}
conn.Close();

SS^T^NN
جمعه 08 دی 1391, 14:32 عصر
دوستان من یه فایل excel واسه ازمایش برنامه درست کردم تا کد برنامه رو امتحان کنم و بدون مشکل جوابم گرفتم
ولی مشکل اینجاست که با این فایل اکسل که من آپلود کردم مشکل داره یه امتحان میکنین این فایل اکسل ببینین که مشکلش در کجاست ؟ چون انگار با فرمتش مشکل داره !!!!!
برنامه من هم با XLS و هم با XLSX کار میکنه ولی با این فایل اکسل که اپلود کردم واسطون کار نمیکنه خواهشا فایل دانلود کنین ببینین چه مشکلی این وسط هست ؟؟؟؟!!
و در ضمن سلول بندی و طراحی این فایل اکسل خیلی وحشتناکه انگار اصلا نمیشه پیاده سازیش کرد!!!!!! ... منتظر کمکتون هستم اساتید عزیز.

فایل Excel مورد نذر را در لینک زیر قرار دادم:
http://www.4shared.com/office/KBJ8Zcn-/file.html
خواهش میکنم فقط کمی سریعتر کمک کنین ممنون میشم ! من هر لحظه سر میزنم

SS^T^NN
شنبه 09 دی 1391, 11:36 صبح
دوستان من یه فایل excel واسه ازمایش برنامه درست کردم تا کد برنامه رو امتحان کنم و بدون مشکل جوابم گرفتم
ولی مشکل اینجاست که با این فایل اکسل که من آپلود کردم مشکل داره یه امتحان میکنین این فایل اکسل ببینین که مشکلش در کجاست ؟ چون انگار با فرمتش مشکل داره !!!!!
برنامه من هم با XLS و هم با XLSX کار میکنه ولی با این فایل اکسل که اپلود کردم واسطون کار نمیکنه خواهشا فایل دانلود کنین ببینین چه مشکلی این وسط هست ؟؟؟؟!!
و در ضمن سلول بندی و طراحی این فایل اکسل خیلی وحشتناکه انگار اصلا نمیشه پیاده سازیش کرد!!!!!! ... منتظر کمکتون هستم اساتید عزیز.

کجایین پس جواب بدین دیگه لطفا