PDA

View Full Version : کمک در خصوص دخیره آدرس عکس در بانک sql

saj2eb
دوشنبه 20 آذر 1391, 15:30 عصر
دوستان سلام من می خوام عکس هامو تو یک فولدر ذخیره کنم اطلاعات رو تو دیتابیس اما کد مناسبو پیدا نکردم می دونم باید آدرس رو تو بانک ذخیره کنم بعد همون آدرس رو برگردونم اما کدنویسیشو بلد نیستم چند تا کدم هم توسایت هست اما همش asp.net من می خوام با vb.net این کار رو انجام بدم ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

vs2008
ms sqlserver 2000 یا برای پرتابل بودن کامپکت ادیشن 2005

rezaprogrammer
دوشنبه 20 آذر 1391, 16:30 عصر
لازم نیست آدرس کامل تصویر رو ذخیره کنید. ابتدا در پوشه Bin کنار فایل اجرایی یک پوشه به نام Images ایجاد کنید. حال باید نام تصویر و احیاناً sub Folder رو ذخیره کنید. مثلاً اگه فایل تو آدرس Bin\images\sub1\image.jpg باشه فقط همین ذخیره بشه.

saj2eb
سه شنبه 21 آذر 1391, 08:48 صبح
لازم نیست آدرس کامل تصویر رو ذخیره کنید. ابتدا در پوشه Bin کنار فایل اجرایی یک پوشه به نام Images ایجاد کنید. حال باید نام تصویر و احیاناً sub Folder رو ذخیره کنید. مثلاً اگه فایل تو آدرس Bin\images\sub1\image.jpg باشه فقط همین ذخیره بشه.
سلام ممنون از جوابتون ولی من برگردوندنشو بلد نیستم مشکل ذخیره کردن آدرس نیست نمی دونم به جای شی fileuploud تو asp.net باید از چی استفاده کنم ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

rezaprogrammer
سه شنبه 21 آذر 1391, 14:58 عصر
شما مگه در ASP.NET داری برنامه می نویسی؟

systam
چهارشنبه 22 آذر 1391, 13:34 عصر
سلام
این یک نمونه مثال
فقط زمانی که عکس رو در بانک ذخیره کرد یک شماره به شما داده میشود برای فرخوانی در کادر پایین بزنی عکس رو برات فراخوانی میکنه
http://uplod.ir/vwvp1mxsflkw/WindowsApplication1.rar.htm
انیدوارم مفید باشه

یا علی

systam
چهارشنبه 22 آذر 1391, 13:37 عصر
شما مگه در ASP.NET داری برنامه می نویسی؟
حق با داش رضایه
من خودم بیشتر توی asp فعالیت دارم
بهترین کا در asp حرفی داش رضا گفته درسته

saj2eb
چهارشنبه 22 آذر 1391, 14:42 عصر
سلام بر دوستان عزیز تشکر از توجه شما نه من در asp نمی نویسم منظورم این بود که هر چی گشتم همه راهنمایی ها مال asp بود

rezaprogrammer
چهارشنبه 22 آذر 1391, 20:40 عصر
خب این مشکلی نداره که. سورس برنامه رو بفرست تا کمکت کنم